Про Програму підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ та закладів у Житомирській області на 2018-2022 роки

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцята сесія                                                                              VІІ cкликання

від                          №

Про Програму підвищення енергоефективності
будівель бюджетних установ та закладів
у Житомирській області на 2018-2022 роки

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 22.06.2018 №3635/51/2-18, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку від                               , з питань бюджету і комунальної власності від                                       , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ та закладів у Житомирській області на 2018-2022 роки (далі - Програма) згідно з додатком 1.

2. Затвердити Порядок використання коштів на заходи з підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ та закладів у Житомирській області згідно з додатком 2.

3. Головним розпорядником коштів, виділених на фінансування заходів Програми, її відповідальним виконавцем визнати відділ енергетичного менеджменту Житомирської обласної державної адміністрації.

4. Відповідальному виконавцю Програми щороку до 15 лютого звітувати про хід її виконання.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова обласної ради                                                                      В.В. Ширма

Додатки до проекту

Розробник проекту рішення:
Департамент містобудування, архітектури,
будівництва та житлово-комунального
господарства облдержадміністрації
Відповідальна особа:
Забродський Г.О. заступник директора департаменту
тел. 47-47-12

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2