Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Перехрестя»

  Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Сімнадцята сесія   VIІ скликання
від                      

Про надання у користування мисливських угідь
громадській організації  «Мисливсько-рибальський клуб «Перехрестя»

           Відповідно до статей 21, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», розглянувши подання  Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 06.07.2018 № 03-11/11052-18, погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 27.06.2018 № 3786/19/2-18, клопотання громадської організації «Мисливсько-рибальський клуб  «Перехрестя» від 16.07.2018, враховуючирекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів           від                       , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати у користування громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб  «Перехрестя» мисливські угіддя площею 3100,8699 га, які знаходяться у Ємільчинському районі Житомирської області, терміном на 25 років, згідно з додатком.

2. Громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб  «Перехрестя»:

2.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проекту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

2.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

 2.3. З метою регулювання відносин, визначення розміру та порядку внесення плати за користування мисливськими угіддями, укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок,на яких знаходяться ці угіддя.

2.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проекту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

 

Голова обласної ради                                В.В. Ширма    

Додаток до проекту

 

Розробник проекту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г. начальник
управління з питань реформи місцевого
самоврядування, та децентралізації влади,
впровадження проектів та програм виконавчого апарату
обласної ради, 43-21-49

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2