Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.07.2018 № 1134 «Про обласний щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини»

Проект


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять четверта сесія                                                                        VII скликання


від                         №  

Про внесення змін
у рішення обласної ради
від 26.07.2018  № 1134
«Про обласний щорічний  
конкурс «Краща спортивна  
громада Житомирщини»


Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою популяризації здорового способу життя серед жителів Житомирської області, враховуючи  рекомендації постійних комісій обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від                                , з гуманітарних питань від                                        , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у рішення обласної ради від 26.07.2018  № 1134 «Про обласний щорічний  конкурс «Краща спортивна  громада Житомирщини», а саме:
1.1. Пункти 3.1, 3.4, 3.8 розділу 3 «Порядок проведення та визначення переможців Конкурсу» додатка 1 до рішення викласти у новій редакції:

«3.1. Проведення Конкурсу  здійснюється серед сільських, селищних і міських (міст районного значення) рад, які подали заявки на участь у Конкурсі.».

 «3.4. Комісія розглядає матеріали, подані учасниками, у три етапи до 15 листопада.
1 етап – опрацювання наданих матеріалів та визначення шістьох кращих конкурсантів.
2 етап – відео - , фотопрезентація відібраних проектів з подальшим відбором трьох кращих.
3 етап – виїзд комісії у громади, які за результатами 2 етапу стали претендентами на перемогу. Рішення про визначення переможців  приймається на засіданні комісії у кількості не менше двох третин від її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів.  Заявки, подані на Конкурс, оцінюються членами комісії відповідно до показників, зазначених у додатку 2 до цього Положення.».

«3.8. Оголошення про умови проведення та результати Конкурсу оприлюднюються на офіційному вебсайті Житомирської обласної ради, в  інших засобах масової інформації.».

1.2. Додаток 2 до Положення про обласний щорічний  конкурс «Краща спортивна  громада Житомирщини» викласти у новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 


Голова обласної ради                                                                       В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення

 

 

Розробник  проекту рішення:
Калтаєва Д.Є. заступник начальника управління
з питань реформи місцевого самоврядування
та децентралізації влади,
реалізації проектів та програм
виконавчого апарату обласної ради, 43-21-30

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2