Електронний протокол поіменного голосування

від   17.09.2019 10:20   

 0.2.  Затвердження порядку денного

 В ЦІЛОМУ-Затвердження порядку денного

№ п/п Прізвище, Ім'я, По-батькові  Вибір
 1  Бовсуновський Юрій Іванович  ЗА
 2  Вілівчук Максим Олександрович  ЗА
 3  Вітусевич Віталій Йосипович  ЗА
 4  Галагуза Олена Володимирівна  ЗА
 5  Григорович Микола Станіславович  ЗА
 6  Грищенко Сергій Володимирович  ЗА
 7  Гула Раїса Миколаївна  ЗА
 8  Дзюбенко Олег Миколайович  ЗА
 9  Диняк Сергій Васильович  ЗА
 10  Дідківський Володимир Олександрович  ЗА
 11  Довгополий Юрій Дмитрович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 12  Ейсмонт Віталій Станіславович  ЗА
 13  Жабокрицький Євгеній Вікторович  ЗА
 14  Заруцький Віктор Тадейович  ЗА
 15  Зозуля Микола Петрович  відсутній
 16  Казюк Олег Васильович  ЗА
 17  Кізін Сидор Васильович  ЗА
 18  Ковальчук Володимир Кирилович  ЗА
 19  Ковердун Сергій Анатолійович  ЗА
 20  Кокітко Наталія Володимирівна  ЗА
 21  Костюшко Ірина Вікторівна  ЗА
 22  Крамаренко Сергій Михайлович  ЗА
 23  Кропачов Дмитро Ігорович  ЗА
 24  Кропивницький Володимир Миколайович  відсутній
 25  Луцюк Микола Миколайович  ЗА
 26  Маланюк Остап Зіновійович  ЗА
 27  Марчинський Микола Броніславович  ЗА
 28  Мелашенко Анатолій Васильович  ЗА
 29  Мельник Віктор Сергійович  ЗА
 30  Мітніцький Юрій Георгійович  ЗА
 31  Нагорняк Володимир Васильович  ЗА
 32  Науменко Віталій Анатолійович  ЗА
 33  Ніколайчук Олександр Володимирович  ЗА
 34  Нусбаум Степан Антонович  ЗА
 35  Озерчук Андрій Миколайович  ЗА
 36  Орлюк Сергій Валерійович  ЗА
 37  Павленко Анатолій Анатолійович  ЗА
 38  Павлушенко Олександр Денисович  ЗА
 39  Павлюк Руслан Віталійович  ЗА
 40  Пасічник Олег Миколайович  ЗА
 41  Перегуда Віктор Петрович  ЗА
 42  Пінський Олег Вікентійович  ЗА
 43  Подік Анатолій Олександрович  ЗА
 44  Рибак Наталія Іванівна  ЗА
 45  Рибинський Ігор Євгенович  ЗА
 46  Романський Ігор Васильович  ЗА
 47  Руденький Андрій Олександрович  ЗА
 48  Рудченко Микола Миколайович  ЗА
 49  Сабадаш Ігор Іванович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 50  Саківський Валентин Цезарович  ЗА
 51  Самчук Володимир Миколайович  ЗА
 52  Смичок Ілля Анатолійович  ЗА
 53  Собко Тарас Дмитрович  ЗА
 54  Сташенко Григорій Федорович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 55  Ходак Ігор Євгенович  ЗА
 56  Чернявський Павло Петрович  ЗА
 57  Чорноморець Олександр Павлович  ЗА
 58  Шавлович Олексій Григорович  ЗА
 59  Ширма Володимир Васильович  ЗА
 60  Ющенко Олександр Миколайович  ЗА
 61  Яковчук Олександр Миколайович  ЗА
 62  Янчук Віктор Григорович  ЗА
   УСЬОГО:   62

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  60

 З НИХ:

"ЗА":  57

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

 

від   17.09.2019 10:21  

 0.3.  Затвердження регламенту

№ п/п Прізвище, Ім'я, По-батькові  Вибір
 1  Бовсуновський Юрій Іванович  ЗА
 2  Вілівчук Максим Олександрович  ЗА
 3  Вітусевич Віталій Йосипович  ЗА
 4  Галагуза Олена Володимирівна  ЗА
 5  Григорович Микола Станіславович  ЗА
 6  Грищенко Сергій Володимирович  ЗА
 7  Гула Раїса Миколаївна  ЗА
 8  Дзюбенко Олег Миколайович  ЗА
 9  Диняк Сергій Васильович  ЗА
 10  Дідківський Володимир Олександрович  ЗА
 11  Довгополий Юрій Дмитрович  ЗА
 12  Ейсмонт Віталій Станіславович  ЗА
 13  Жабокрицький Євгеній Вікторович  ЗА
 14  Заруцький Віктор Тадейович  ЗА
 15  Зозуля Микола Петрович  відсутній
 16  Казюк Олег Васильович  ЗА
 17  Кізін Сидор Васильович  ЗА
 18  Ковальчук Володимир Кирилович  ЗА
 19  Ковердун Сергій Анатолійович  ЗА
 20  Кокітко Наталія Володимирівна  ЗА
 21  Костюшко Ірина Вікторівна  ЗА
 22  Крамаренко Сергій Михайлович  ЗА
 23  Кропачов Дмитро Ігорович  ЗА
 24  Кропивницький Володимир Миколайович  відсутній
 25  Луцюк Микола Миколайович  ЗА
 26  Маланюк Остап Зіновійович  ЗА
 27  Марчинський Микола Броніславович  ЗА
 28  Мелашенко Анатолій Васильович  ЗА
 29  Мельник Віктор Сергійович  ЗА
 30  Мітніцький Юрій Георгійович  ЗА
 31  Нагорняк Володимир Васильович  ЗА
 32  Науменко Віталій Анатолійович  ЗА
 33  Ніколайчук Олександр Володимирович  ЗА
 34  Нусбаум Степан Антонович  ЗА
 35  Озерчук Андрій Миколайович  ЗА
 36  Орлюк Сергій Валерійович  ЗА
 37  Павленко Анатолій Анатолійович  ЗА
 38  Павлушенко Олександр Денисович  ЗА
 39  Павлюк Руслан Віталійович  ЗА
 40  Пасічник Олег Миколайович  ЗА
 41  Перегуда Віктор Петрович  ЗА
 42  Пінський Олег Вікентійович  ЗА
 43  Подік Анатолій Олександрович  ЗА
 44  Рибак Наталія Іванівна  ЗА
 45  Рибинський Ігор Євгенович  ЗА
 46  Романський Ігор Васильович  ЗА
 47  Руденький Андрій Олександрович  ЗА
 48  Рудченко Микола Миколайович  ЗА
 49  Сабадаш Ігор Іванович  ЗА
 50  Саківський Валентин Цезарович  ЗА
 51  Самчук Володимир Миколайович  ЗА
 52  Смичок Ілля Анатолійович  ЗА
 53  Собко Тарас Дмитрович  ЗА
 54  Сташенко Григорій Федорович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 55  Ходак Ігор Євгенович  ЗА
 56  Чернявський Павло Петрович  ЗА
 57  Чорноморець Олександр Павлович  ЗА
 58  Шавлович Олексій Григорович  ЗА
 59  Ширма Володимир Васильович  ЗА
 60  Ющенко Олександр Миколайович  ЗА
 61  Яковчук Олександр Миколайович  ЗА
 62  Янчук Віктор Григорович  ЗА
   УСЬОГО:   62

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  60

 З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   17.09.2019 10:25  

  1. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 30.07.2019 №13987/01/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами приватному каменеоброблюючому підприємству «Темп».

 

№ п/п Прізвище, Ім'я, По-батькові  Вибір
 1  Бовсуновський Юрій Іванович  ЗА
 2  Вілівчук Максим Олександрович  ЗА
 3  Вітусевич Віталій Йосипович  ПРОТИ
 4  Галагуза Олена Володимирівна  ЗА
 5  Григорович Микола Станіславович  ЗА
 6  Грищенко Сергій Володимирович  ЗА
 7  Гула Раїса Миколаївна  ЗА
 8  Дзюбенко Олег Миколайович  ЗА
 9  Диняк Сергій Васильович  ЗА
 10  Дідківський Володимир Олександрович  ЗА
 11  Довгополий Юрій Дмитрович  ЗА
 12  Ейсмонт Віталій Станіславович  ЗА
 13  Жабокрицький Євгеній Вікторович  ЗА
 14  Заруцький Віктор Тадейович  ЗА
 15  Зозуля Микола Петрович  відсутній
 16  Казюк Олег Васильович  ЗА
 17  Кізін Сидор Васильович  ЗА
 18  Ковальчук Володимир Кирилович  ЗА
 19  Ковердун Сергій Анатолійович  ЗА
 20  Кокітко Наталія Володимирівна  НЕ ГОЛОСУВАВ
 21  Костюшко Ірина Вікторівна  ЗА
 22  Крамаренко Сергій Михайлович  ЗА
 23  Кропачов Дмитро Ігорович  ЗА
 24  Кропивницький Володимир Миколайович  відсутній
 25  Луцюк Микола Миколайович  ЗА
 26  Маланюк Остап Зіновійович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 27  Марчинський Микола Броніславович  ЗА
 28  Мелашенко Анатолій Васильович  ЗА
 29  Мельник Віктор Сергійович  ЗА
 30  Мітніцький Юрій Георгійович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 31  Нагорняк Володимир Васильович  ЗА
 32  Науменко Віталій Анатолійович  ЗА
 33  Ніколайчук Олександр Володимирович  ЗА
 34  Нусбаум Степан Антонович  ЗА
 35  Озерчук Андрій Миколайович  ЗА
 36  Орлюк Сергій Валерійович  ЗА
 37  Павленко Анатолій Анатолійович  ЗА
 38  Павлушенко Олександр Денисович  ЗА
 39  Павлюк Руслан Віталійович  ЗА
 40  Пасічник Олег Миколайович  ЗА
 41  Перегуда Віктор Петрович  ЗА
 42  Пінський Олег Вікентійович  ЗА
 43  Подік Анатолій Олександрович  ЗА
 44  Рибак Наталія Іванівна  ЗА
 45  Рибинський Ігор Євгенович  ЗА
 46  Романський Ігор Васильович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 47  Руденький Андрій Олександрович  ЗА
 48  Рудченко Микола Миколайович  ЗА
 49  Сабадаш Ігор Іванович  ЗА
 50  Саківський Валентин Цезарович  ЗА
 51  Самчук Володимир Миколайович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 52  Смичок Ілля Анатолійович  ЗА
 53  Собко Тарас Дмитрович  ЗА
 54  Сташенко Григорій Федорович  ЗА
 55  Ходак Ігор Євгенович  ЗА
 56  Чернявський Павло Петрович  ЗА
 57  Чорноморець Олександр Павлович  ЗА
 58  Шавлович Олексій Григорович  ЗА
 59  Ширма Володимир Васильович  ЗА
 60  Ющенко Олександр Миколайович  ЗА
 61  Яковчук Олександр Миколайович  ЗА
 62  Янчук Віктор Григорович  ЗА
   УСЬОГО:   62

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  60

 З НИХ:

"ЗА":  54

"ПРОТИ":  1

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  5

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   17.09.2019 10:26  

  1. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 02.08.2019  № 14310/01/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Поліський лабрадорит».

 

№ п/п Прізвище, Ім'я, По-батькові  Вибір
 1  Бовсуновський Юрій Іванович  ЗА
 2  Вілівчук Максим Олександрович  ЗА
 3  Вітусевич Віталій Йосипович  УТРИМАВСЯ
 4  Галагуза Олена Володимирівна  ЗА
 5  Григорович Микола Станіславович  ЗА
 6  Грищенко Сергій Володимирович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 7  Гула Раїса Миколаївна  ЗА
 8  Дзюбенко Олег Миколайович  ЗА
 9  Диняк Сергій Васильович  ЗА
 10  Дідківський Володимир Олександрович  ЗА
 11  Довгополий Юрій Дмитрович  ЗА
 12  Ейсмонт Віталій Станіславович  ЗА
 13  Жабокрицький Євгеній Вікторович  ЗА
 14  Заруцький Віктор Тадейович  ЗА
 15  Зозуля Микола Петрович  відсутній
 16  Казюк Олег Васильович  ЗА
 17  Кізін Сидор Васильович  ЗА
 18  Ковальчук Володимир Кирилович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 19  Ковердун Сергій Анатолійович  ЗА
 20  Кокітко Наталія Володимирівна  ЗА
 21  Костюшко Ірина Вікторівна  ЗА
 22  Крамаренко Сергій Михайлович  ЗА
 23  Кропачов Дмитро Ігорович  ЗА
 24  Кропивницький Володимир Миколайович  відсутній
 25  Луцюк Микола Миколайович  ЗА
 26  Маланюк Остап Зіновійович  відсутній
 27  Марчинський Микола Броніславович  ЗА
 28  Мелашенко Анатолій Васильович  ЗА
 29  Мельник Віктор Сергійович  ЗА
 30  Мітніцький Юрій Георгійович  ЗА
 31  Нагорняк Володимир Васильович  ЗА
 32  Науменко Віталій Анатолійович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 33  Ніколайчук Олександр Володимирович  ЗА
 34  Нусбаум Степан Антонович  ЗА
 35  Озерчук Андрій Миколайович  ЗА
 36  Орлюк Сергій Валерійович  ЗА
 37  Павленко Анатолій Анатолійович  ЗА
 38  Павлушенко Олександр Денисович  ЗА
 39  Павлюк Руслан Віталійович  ЗА
 40  Пасічник Олег Миколайович  ЗА
 41  Перегуда Віктор Петрович  ЗА
 42  Пінський Олег Вікентійович  ЗА
 43  Подік Анатолій Олександрович  ЗА
 44  Рибак Наталія Іванівна  ЗА
 45  Рибинський Ігор Євгенович  ЗА
 46  Романський Ігор Васильович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 47  Руденький Андрій Олександрович  ЗА
 48  Рудченко Микола Миколайович  ЗА
 49  Сабадаш Ігор Іванович  ЗА
 50  Саківський Валентин Цезарович  ЗА
 51  Самчук Володимир Миколайович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 52  Смичок Ілля Анатолійович  ПРОТИ
 53  Собко Тарас Дмитрович  ЗА
 54  Сташенко Григорій Федорович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 55  Ходак Ігор Євгенович  ЗА
 56  Чернявський Павло Петрович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 57  Чорноморець Олександр Павлович  ЗА
 58  Шавлович Олексій Григорович  ЗА
 59  Ширма Володимир Васильович  ЗА
 60  Ющенко Олександр Миколайович  ЗА
 61  Яковчук Олександр Миколайович  ЗА
 62  Янчук Віктор Григорович  ЗА
   УСЬОГО:   62

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  59

 З НИХ:

"ЗА":  50

"ПРОТИ":  1

"УТРИМАЛОСЬ":  1

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  7

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   17.09.2019 10:27  

  1. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 08.08.2019  №14611/01/12-19.
№ п/п Прізвище, Ім'я, По-батькові  Вибір
 1  Бовсуновський Юрій Іванович  ЗА
 2  Вілівчук Максим Олександрович  ЗА
 3  Вітусевич Віталій Йосипович  ЗА
 4  Галагуза Олена Володимирівна  ЗА
 5  Григорович Микола Станіславович  ЗА
 6  Грищенко Сергій Володимирович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 7  Гула Раїса Миколаївна  ЗА
 8  Дзюбенко Олег Миколайович  ЗА
 9  Диняк Сергій Васильович  ЗА
 10  Дідківський Володимир Олександрович  ЗА
 11  Довгополий Юрій Дмитрович  ЗА
 12  Ейсмонт Віталій Станіславович  ЗА
 13  Жабокрицький Євгеній Вікторович  ЗА
 14  Заруцький Віктор Тадейович  ЗА
 15  Зозуля Микола Петрович  відсутній
 16  Казюк Олег Васильович  ЗА
 17  Кізін Сидор Васильович  ЗА
 18  Ковальчук Володимир Кирилович  ЗА
 19  Ковердун Сергій Анатолійович  ЗА
 20  Кокітко Наталія Володимирівна  ЗА
 21  Костюшко Ірина Вікторівна  ЗА
 22  Крамаренко Сергій Михайлович  ЗА
 23  Кропачов Дмитро Ігорович  ЗА
 24  Кропивницький Володимир Миколайович  відсутній
 25  Луцюк Микола Миколайович  ЗА
 26  Маланюк Остап Зіновійович  відсутній
 27  Марчинський Микола Броніславович  ЗА
 28  Мелашенко Анатолій Васильович  ЗА
 29  Мельник Віктор Сергійович  ЗА
 30  Мітніцький Юрій Георгійович  ЗА
 31  Нагорняк Володимир Васильович  ЗА
 32  Науменко Віталій Анатолійович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 33  Ніколайчук Олександр Володимирович  ЗА
 34  Нусбаум Степан Антонович  ЗА
 35  Озерчук Андрій Миколайович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 36  Орлюк Сергій Валерійович  ЗА
 37  Павленко Анатолій Анатолійович  ЗА
 38  Павлушенко Олександр Денисович  ЗА
 39  Павлюк Руслан Віталійович  ЗА
 40  Пасічник Олег Миколайович  ЗА
 41  Перегуда Віктор Петрович  ЗА
 42  Пінський Олег Вікентійович  ЗА
 43  Подік Анатолій Олександрович  ЗА
 44  Рибак Наталія Іванівна  ЗА
 45  Рибинський Ігор Євгенович  ЗА
 46  Романський Ігор Васильович  УТРИМАВСЯ
 47  Руденький Андрій Олександрович  ЗА
 48  Рудченко Микола Миколайович  ЗА
 49  Сабадаш Ігор Іванович  ЗА
 50  Саківський Валентин Цезарович  ЗА
 51  Самчук Володимир Миколайович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 52  Смичок Ілля Анатолійович  ЗА
 53  Собко Тарас Дмитрович  ЗА
 54  Сташенко Григорій Федорович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 55  Ходак Ігор Євгенович  ЗА
 56  Чернявський Павло Петрович  ЗА
 57  Чорноморець Олександр Павлович  ЗА
 58  Шавлович Олексій Григорович  ЗА
 59  Ширма Володимир Васильович  ЗА
 60  Ющенко Олександр Миколайович  ЗА
 61  Яковчук Олександр Миколайович  УТРИМАВСЯ
 62  Янчук Віктор Григорович  ЗА
   УСЬОГО:   62

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  59

 З НИХ:

"ЗА":  52

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  2

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  5

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2