Електронний протокол поіменного голосування

від   17.09.2019 10:34  

  1. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів державному підприємству «Грозинське».

 

№ п/п Прізвище, Ім'я, По-батькові  Вибір
 1  Бовсуновський Юрій Іванович  ЗА
 2  Вілівчук Максим Олександрович  ЗА
 3  Вітусевич Віталій Йосипович  ЗА
 4  Галагуза Олена Володимирівна  ЗА
 5  Григорович Микола Станіславович  ЗА
 6  Грищенко Сергій Володимирович  ЗА
 7  Гула Раїса Миколаївна  ЗА
 8  Дзюбенко Олег Миколайович  ЗА
 9  Диняк Сергій Васильович  ЗА
 10  Дідківський Володимир Олександрович  ЗА
 11  Довгополий Юрій Дмитрович  ЗА
 12  Ейсмонт Віталій Станіславович  ЗА
 13  Жабокрицький Євгеній Вікторович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 14  Заруцький Віктор Тадейович  ЗА
 15  Зозуля Микола Петрович  відсутній
 16  Казюк Олег Васильович  ЗА
 17  Кізін Сидор Васильович  ЗА
 18  Ковальчук Володимир Кирилович  ЗА
 19  Ковердун Сергій Анатолійович  ЗА
 20  Кокітко Наталія Володимирівна  ЗА
 21  Костюшко Ірина Вікторівна  ЗА
 22  Крамаренко Сергій Михайлович  ЗА
 23  Кропачов Дмитро Ігорович  ЗА
 24  Кропивницький Володимир Миколайович  відсутній
 25  Луцюк Микола Миколайович  ЗА
 26  Маланюк Остап Зіновійович  відсутній
 27  Марчинський Микола Броніславович  ЗА
 28  Мелашенко Анатолій Васильович  ЗА
 29  Мельник Віктор Сергійович  ЗА
 30  Мітніцький Юрій Георгійович  ЗА
 31  Нагорняк Володимир Васильович  ЗА
 32  Науменко Віталій Анатолійович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 33  Ніколайчук Олександр Володимирович  ЗА
 34  Нусбаум Степан Антонович  ЗА
 35  Озерчук Андрій Миколайович  ЗА
 36  Орлюк Сергій Валерійович  ЗА
 37  Павленко Анатолій Анатолійович  ЗА
 38  Павлушенко Олександр Денисович  ЗА
 39  Павлюк Руслан Віталійович  ЗА
 40  Пасічник Олег Миколайович  ЗА
 41  Перегуда Віктор Петрович  ЗА
 42  Пінський Олег Вікентійович  ЗА
 43  Подік Анатолій Олександрович  ЗА
 44  Рибак Наталія Іванівна  ЗА
 45  Рибинський Ігор Євгенович  ЗА
 46  Романський Ігор Васильович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 47  Руденький Андрій Олександрович  ЗА
 48  Рудченко Микола Миколайович  ЗА
 49  Сабадаш Ігор Іванович  ЗА
 50  Саківський Валентин Цезарович  ЗА
 51  Самчук Володимир Миколайович  ЗА
 52  Смичок Ілля Анатолійович  ЗА
 53  Собко Тарас Дмитрович  ЗА
 54  Сташенко Григорій Федорович  ЗА
 55  Ходак Ігор Євгенович  ЗА
 56  Чернявський Павло Петрович  ЗА
 57  Чорноморець Олександр Павлович  ЗА
 58  Шавлович Олексій Григорович  ЗА
 59  Ширма Володимир Васильович  ЗА
 60  Ющенко Олександр Миколайович  ЗА
 61  Яковчук Олександр Миколайович  ЗА
 62  Янчук Віктор Григорович  ЗА
   УСЬОГО:   62

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  59

 З НИХ:

"ЗА":  56

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   17.09.2019 10:35  

  1. Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливсько-рибальське громадське об’єднання  «Сімаківське».

 

№ п/п Прізвище, Ім'я, По-батькові  Вибір
 1  Бовсуновський Юрій Іванович  ПРОТИ
 2  Вілівчук Максим Олександрович  УТРИМАВСЯ
 3  Вітусевич Віталій Йосипович  УТРИМАВСЯ
 4  Галагуза Олена Володимирівна  УТРИМАВСЯ
 5  Григорович Микола Станіславович  ЗА
 6  Грищенко Сергій Володимирович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 7  Гула Раїса Миколаївна  ЗА
 8  Дзюбенко Олег Миколайович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 9  Диняк Сергій Васильович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 10  Дідківський Володимир Олександрович  УТРИМАВСЯ
 11  Довгополий Юрій Дмитрович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 12  Ейсмонт Віталій Станіславович  УТРИМАВСЯ
 13  Жабокрицький Євгеній Вікторович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 14  Заруцький Віктор Тадейович  ЗА
 15  Зозуля Микола Петрович  відсутній
 16  Казюк Олег Васильович  ПРОТИ
 17  Кізін Сидор Васильович  УТРИМАВСЯ
 18  Ковальчук Володимир Кирилович  УТРИМАВСЯ
 19  Ковердун Сергій Анатолійович  ЗА
 20  Кокітко Наталія Володимирівна  ЗА
 21  Костюшко Ірина Вікторівна  НЕ ГОЛОСУВАВ
 22  Крамаренко Сергій Михайлович  УТРИМАВСЯ
 23  Кропачов Дмитро Ігорович  ЗА
 24  Кропивницький Володимир Миколайович  відсутній
 25  Луцюк Микола Миколайович  ПРОТИ
 26  Маланюк Остап Зіновійович  відсутній
 27  Марчинський Микола Броніславович  ЗА
 28  Мелашенко Анатолій Васильович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 29  Мельник Віктор Сергійович  ЗА
 30  Мітніцький Юрій Георгійович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 31  Нагорняк Володимир Васильович  ЗА
 32  Науменко Віталій Анатолійович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 33  Ніколайчук Олександр Володимирович  ЗА
 34  Нусбаум Степан Антонович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 35  Озерчук Андрій Миколайович  ЗА
 36  Орлюк Сергій Валерійович  ЗА
 37  Павленко Анатолій Анатолійович  УТРИМАВСЯ
 38  Павлушенко Олександр Денисович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 39  Павлюк Руслан Віталійович  ЗА
 40  Пасічник Олег Миколайович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 41  Перегуда Віктор Петрович  УТРИМАВСЯ
 42  Пінський Олег Вікентійович  ЗА
 43  Подік Анатолій Олександрович  УТРИМАВСЯ
 44  Рибак Наталія Іванівна  ЗА
 45  Рибинський Ігор Євгенович  ЗА
 46  Романський Ігор Васильович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 47  Руденький Андрій Олександрович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 48  Рудченко Микола Миколайович  УТРИМАВСЯ
 49  Сабадаш Ігор Іванович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 50  Саківський Валентин Цезарович  УТРИМАВСЯ
 51  Самчук Володимир Миколайович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 52  Смичок Ілля Анатолійович  УТРИМАВСЯ
 53  Собко Тарас Дмитрович  УТРИМАВСЯ
 54  Сташенко Григорій Федорович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 55  Ходак Ігор Євгенович  ЗА
 56  Чернявський Павло Петрович  УТРИМАВСЯ
 57  Чорноморець Олександр Павлович  ЗА
 58  Шавлович Олексій Григорович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 59  Ширма Володимир Васильович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 60  Ющенко Олександр Миколайович  УТРИМАВСЯ
 61  Яковчук Олександр Миколайович  ЗА
 62  Янчук Віктор Григорович  ПРОТИ
   УСЬОГО:   62

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  59

 З НИХ:

"ЗА":  19

"ПРОТИ":  4

"УТРИМАЛОСЬ":  17

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  19

 РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

 

від   17.09.2019 10:35  

  1. Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.12.2016 № 425 «Про обласну комплексну програму «Молодь і родина Житомирщини» на 2017-2020 роки», зі змінами.
 № п/п Прізвище, Ім'я, По-батькові  Вибір
 1  Бовсуновський Юрій Іванович  ЗА
 2  Вілівчук Максим Олександрович  ЗА
 3  Вітусевич Віталій Йосипович  ЗА
 4  Галагуза Олена Володимирівна  ЗА
 5  Григорович Микола Станіславович  ЗА
 6  Грищенко Сергій Володимирович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 7  Гула Раїса Миколаївна  ЗА
 8  Дзюбенко Олег Миколайович  ЗА
 9  Диняк Сергій Васильович  ЗА
 10  Дідківський Володимир Олександрович  ЗА
 11  Довгополий Юрій Дмитрович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 12  Ейсмонт Віталій Станіславович  ЗА
 13  Жабокрицький Євгеній Вікторович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 14  Заруцький Віктор Тадейович  ЗА
 15  Зозуля Микола Петрович  відсутній
 16  Казюк Олег Васильович  ЗА
 17  Кізін Сидор Васильович  ЗА
 18  Ковальчук Володимир Кирилович  ЗА
 19  Ковердун Сергій Анатолійович  ЗА
 20  Кокітко Наталія Володимирівна  ЗА
 21  Костюшко Ірина Вікторівна  ЗА
 22  Крамаренко Сергій Михайлович  ЗА
 23  Кропачов Дмитро Ігорович  ЗА
 24  Кропивницький Володимир Миколайович  відсутній
 25  Луцюк Микола Миколайович  ЗА
 26  Маланюк Остап Зіновійович  ЗА
 27  Марчинський Микола Броніславович  ЗА
 28  Мелашенко Анатолій Васильович  ЗА
 29  Мельник Віктор Сергійович  ЗА
 30  Мітніцький Юрій Георгійович  ЗА
 31  Нагорняк Володимир Васильович  ЗА
 32  Науменко Віталій Анатолійович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 33  Ніколайчук Олександр Володимирович  ЗА
 34  Нусбаум Степан Антонович  ЗА
 35  Озерчук Андрій Миколайович  ЗА
 36  Орлюк Сергій Валерійович  ЗА
 37  Павленко Анатолій Анатолійович  ЗА
 38  Павлушенко Олександр Денисович  ЗА
 39  Павлюк Руслан Віталійович  ЗА
 40  Пасічник Олег Миколайович  ЗА
 41  Перегуда Віктор Петрович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 42  Пінський Олег Вікентійович  ЗА
 43  Подік Анатолій Олександрович  ЗА
 44  Рибак Наталія Іванівна  ЗА
 45  Рибинський Ігор Євгенович  ЗА
 46  Романський Ігор Васильович  ЗА
 47  Руденький Андрій Олександрович  ЗА
 48  Рудченко Микола Миколайович  ЗА
 49  Сабадаш Ігор Іванович  ЗА
 50  Саківський Валентин Цезарович  ЗА
 51  Самчук Володимир Миколайович  ЗА
 52  Смичок Ілля Анатолійович  ЗА
 53  Собко Тарас Дмитрович  ЗА
 54  Сташенко Григорій Федорович  ЗА
 55  Ходак Ігор Євгенович  ЗА
 56  Чернявський Павло Петрович  ЗА
 57  Чорноморець Олександр Павлович  ЗА
 58  Шавлович Олексій Григорович  ЗА
 59  Ширма Володимир Васильович  ЗА
 60  Ющенко Олександр Миколайович  ЗА
 61  Яковчук Олександр Миколайович  ЗА
 62  Янчук Віктор Григорович  ЗА
   УСЬОГО:   62

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  60

З НИХ:

"ЗА":  55

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  5

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   17.09.2019 10:36  

  1. Про оголошення 2020 року у Житомирській області роком Музею космонавтики ім. С.П. Корольова.
№ п/п Прізвище, Ім'я, По-батькові  Вибір
 1  Бовсуновський Юрій Іванович  ЗА
 2  Вілівчук Максим Олександрович  ЗА
 3  Вітусевич Віталій Йосипович  ЗА
 4  Галагуза Олена Володимирівна  ЗА
 5  Григорович Микола Станіславович  ЗА
 6  Грищенко Сергій Володимирович  ЗА
 7  Гула Раїса Миколаївна  ЗА
 8  Дзюбенко Олег Миколайович  ЗА
 9  Диняк Сергій Васильович  ЗА
 10  Дідківський Володимир Олександрович  ЗА
 11  Довгополий Юрій Дмитрович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 12  Ейсмонт Віталій Станіславович  ЗА
 13  Жабокрицький Євгеній Вікторович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 14  Заруцький Віктор Тадейович  ЗА
 15  Зозуля Микола Петрович  відсутній
 16  Казюк Олег Васильович  ЗА
 17  Кізін Сидор Васильович  ЗА
 18  Ковальчук Володимир Кирилович  ЗА
 19  Ковердун Сергій Анатолійович  ЗА
 20  Кокітко Наталія Володимирівна  ЗА
 21  Костюшко Ірина Вікторівна  ЗА
 22  Крамаренко Сергій Михайлович  ЗА
 23  Кропачов Дмитро Ігорович  ЗА
 24  Кропивницький Володимир Миколайович  відсутній
 25  Луцюк Микола Миколайович  ЗА
 26  Маланюк Остап Зіновійович  ЗА
 27  Марчинський Микола Броніславович  ЗА
 28  Мелашенко Анатолій Васильович  НЕ ГОЛОСУВАВ
 29  Мельник Віктор Сергійович  ЗА
 30  Мітніцький Юрій Георгійович  ЗА
 31  Нагорняк Володимир Васильович  ЗА
 32  Науменко Віталій Анатолійович  ЗА
 33  Ніколайчук Олександр Володимирович  ЗА
 34  Нусбаум Степан Антонович  ЗА
 35  Озерчук Андрій Миколайович  ЗА
 36  Орлюк Сергій Валерійович  ЗА
 37  Павленко Анатолій Анатолійович  ЗА
 38  Павлушенко Олександр Денисович  ЗА
 39  Павлюк Руслан Віталійович  ЗА
 40  Пасічник Олег Миколайович  ЗА
 41  Перегуда Віктор Петрович  ЗА
 42  Пінський Олег Вікентійович  ЗА
 43  Подік Анатолій Олександрович  ЗА
 44  Рибак Наталія Іванівна  ЗА
 45  Рибинський Ігор Євгенович  ЗА
 46  Романський Ігор Васильович  ЗА
 47  Руденький Андрій Олександрович  ЗА
 48  Рудченко Микола Миколайович  ЗА
 49  Сабадаш Ігор Іванович  ЗА
 50  Саківський Валентин Цезарович  ЗА
 51  Самчук Володимир Миколайович  ЗА
 52  Смичок Ілля Анатолійович  ЗА
 53  Собко Тарас Дмитрович  ЗА
 54  Сташенко Григорій Федорович  ЗА
 55  Ходак Ігор Євгенович  ЗА
 56  Чернявський Павло Петрович  ЗА
 57  Чорноморець Олександр Павлович  ЗА
 58  Шавлович Олексій Григорович  ЗА
 59  Ширма Володимир Васильович  ЗА
 60  Ющенко Олександр Миколайович  ЗА
 61  Яковчук Олександр Миколайович  ЗА
 62  Янчук Віктор Григорович  ЗА
   УСЬОГО:   62

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  60

 З НИХ:

"ЗА":  57

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2