№1652 Про затвердження Положення про порядок розгляду, узгодження, здійснення контролю за питаннями, які пов’язані з проведенням будівельних робіт у бюджетних установах та закладах за рахунок коштів обласного бюджету

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять восьма сесія            VІІ скликання

від 12.11.2019 № 1652

Про затвердження Положення про порядок розгляду,
узгодження, здійснення контролю за питаннями,
які пов’язані з проведенням будівельних робіт у
бюджетних установах та закладах за рахунок коштів
обласного бюджету

Відповідно до статей 43, 44, 61, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вдосконалення взаємовідносин між учасниками бюджетного процесу, економного та ефективного використання майна і бюджетних коштів, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку від 06.11.2019, з питань бюджету і комунальної власності від 11.11.2019 обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок розгляду, узгодження, здійснення контролю за питаннями, які пов’язані з проведенням будівельних робіт у бюджетних установах та закладах за рахунок коштів обласного бюджету (додається).

2. Рекомендувати головам обласної ради, обласної державної адміністрації затвердити склад робочої групи для розгляду, узгодження, здійснення контролю за питаннями, які пов’язані з проведенням будівельних робіт у бюджетних установах та закладах за рахунок коштів обласного бюджету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

 

 

Голова обласної ради                                        В.В.Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2