Про уточнення площі та зміну меж існуючого об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                                     VІІ скликання

від                   №

Про уточнення площі та зміну меж
існуючого об’єкта природно-заповідного
фонду місцевого значення

Відповідно до статті 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті 53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», наказу Державного агентства лісових ресурсів України від 24.01.14 № 23 «Про реорганізацію ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НАРОДИЦЬКИЙ ЛІСГОСП АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ», у зв’язку з реорганізацією державного підприємства «Народицький лісгосп АПК» шляхом приєднання до складу державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство», враховуючи подання обласної державної адміністрації від                             №                                  , рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від                                        , обласна рада

ВИРІШИЛА :

1. Змінити площу ландшафтного заказника місцевого значення «Древлянський»  з 25330,36 га на 25335,0 га.

2. Управлінню екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розробити, погодити із землекористувачами положення про заказник та передати державному підприємству «Народицьке СЛГ» під охорону з оформленням охоронних зобов’язань.

3. Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області внести відомості про землі природно-заповідного фонду у державний земельний кадастр та форму статистичної звітності кількісного обліку земель.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

 

Голова обласної ради                                                                        А.В. Лабунська

Додаток до проекту

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2