Про внесення змін до Програми підтримки органів місцевого самоврядування та сприяння реалізації ініційованих ними проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток Житомирської області, на 2015-2017 роки

Проект


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ


Четверта сесія                                                              VIІ скликання

від 19.05.16  №  

Про внесення змін до Програми підтримки
органів місцевого самоврядування та сприяння
реалізації ініційованих ними проектів,
спрямованих на соціально-економічний
розвиток Житомирської області, на 2015-2017 роки

Відповідно до статей 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань  регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від                              , з питань бюджету і комунальної власності  від                                , обласна рада                       

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у додаток 1 до рішення обласної ради від 19.03.15 № 1409 «Про Програму підтримки органів місцевого самоврядування та сприяння реалізації ініційованих ними проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток Житомирської області, на 2015-2017 роки», а саме:

1.1. У розділі I «Загальна характеристика Програми» в пунктах 8 та 9 таблиці цифру 500,0 тис. грн. замінити цифрою 738,0 тис. грн.


1.2. У пункті 1 додатка 1 до Програми «Напрями діяльності та заходи Програми підтримки органів місцевого самоврядування та сприяння реалізації ініційованих ними проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток Житомирської області, на 2015-2017 роки» цифру 500,0 тис. грн. замінити цифрою 738,0 тис. грн.


2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та першого заступника голови обласної ради Ширму В.В.

 

 

Голова обласної ради                                                                    А.В. Лабунська

 

 

 

Розробник проекту рішення:
Виконавчий апарат  Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Слюсарь О.В. – начальник
відділу, головний  бухгалтер відділу бухгалтерського обліку
виконавчого апарату обласної ради, 47-46-55
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2