№ 217 Про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2016рік

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ 

Четверта сесія                                                                          VIІ скликання

від 19.05.16      № 217

Про розподіл використання коштів, що
надходять у порядку   відшкодування 
  втрат  сільськогосподарського   та  
лісогосподарського   виробництва, на 2016рік

На виконання статті 209 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від 16.05.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2016 рік:

1.1. Шляхом надання субвенції відповідним сільським радам на проведення нормативної грошової оцінки земель у межах населених пунктів, згідно з додатком 1.

1.2. На відновлення лісів у розрізі дочірніх підприємств Житомирського обласного комунального підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради, згідно з додатком 2.

1.3. Шляхом надання субвенції у сумі 545,4 тис. грн. Бігунській сільській раді Овруцького району на проведення робіт з охорони земель, у тому числі:

- завершення будівництва об’єкта «Захист земель Словечансько-Овруцького кряжу від ерозії на території Бігунської сільської ради Овруцького району» у сумі 183,74 тис. грн.;

- проведення вишукувальних робіт та розробку проектно-кошторисної документації на новоутворених ділянках розвитку водної ерозії  земель Словечансько-Овруцького кряжу на території Бігунської сільської ради Овруцького району у сумі 70,536 тис. грн.;

- будівництво та реконструкцію протиерозійних гідротехнічних споруд на землях Словечансько-Овруцького кряжу на території Бігунської сільської ради Овруцького району у сумі 291,124 тис. грн.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

Голова обласної ради                                                             А.В. Лабунська

Додаток до рішення

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2