№ 212 (втратило чинність)Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів органами місцевого самоврядування, комунальними установами, організаціями, які утримуються за рахунок о

Втратило чинність, згідно рішення обласної ради від 25.05.17 № 635

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                        VІІ скликання

від 19.05.16 № 212

Про граничні суми витрат
на придбання автомобілів, меблів,
іншого обладнання та устаткування,
мобільних телефонів, комп'ютерів
органами місцевого самоврядування,
комунальними установами, організаціями,
які утримуються за рахунок обласного бюджету

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.16 № 102 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2001 року № 332», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 18.05.16,     обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, комунальними установами та організаціями, які утримуються за рахунок обласного бюджету (додаються).

2. Рекомендувати органам державної казначейської служби у Житомирській області під час оплати рахунків на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів дотримуватися граничних сум витрат, затверджених цим рішенням.

3. Установити, що бюджетні установи, які утримуються за рахунок коштів обласного бюджету, здійснюють витрати на придбання легкових автомобілів (крім легкових автомобілів спеціального призначення), придбання і утримання мобільних телефонів  за наявності бюджетних асигнувань на зазначені цілі у їх кошторисах та відсутності простроченої кредиторської заборгованості на останню звітну дату як за загальним, так і за спеціальним фондами бюджету.

4. Установити, що комунальні установи та організації, які утримуються за рахунок обласного бюджету, укладають договори оренди легкових автомобілів, вартість яких не перевищує граничних сум витрат, затверджених цим рішенням.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та першого заступника голови обласної ради Ширму В.В.

 

 

Голова обласної ради                                                                    А.В. Лабунська

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2