Електронний протокол поіменного голосування

  8.  Про перейменування населеного пункту Яструбенькiвської сiльської ради Брусилiвського району.                         

     Поіменно:    10:55:18 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  9.  Про затвердження передавальних актів комунальних підприємств «Аптека «Міжлікарняна» Житомирської обласної ради, аптека «Дитяча» Житомирської обласної ради, «Аптека №227» Житомирської обласної ради

     Поіменно:    10:55:59 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

10.  Про порушення клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Подорожної Т. Л.                                                 

     Поіменно:    10:56:26 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------  Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

11.  Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на п’ятій сесії обласної ради сьомого скликання                                                         

     Поіменно:    10:56:56 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0 Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович        за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2