У Житомирі борці з усієї України змагатимуться за участь у світових змаганнях

1bor1Найкращі борці з усіх куточків країни впродовж чотирьох днів змагатимуться в Житомирі на Чемпіонаті України з греко-римської, вільної і жіночої боротьби. Змагання такого рівня вперше проходять на теренах Житомирщини і чемпіонат є унікальним, оскільки поєднав всі види боротьби.

Відкрив змагання наш земляк, срібний призер Олімпійських Ігор 2016 року з  боротьби вільної Валерій Андрійцев.

В урочистому відкритті, що відбулось 7 червня, взяли участь заступник Міністра молоді і спорту Микола Даневич, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Сергій Крамаренко привітав спортсменів і побажав справедливих і чесних змагань.

«Велика честь для Житомирщини приймати Чемпіонат України, переможці якого представлятимуть нашу країну на Чемпіонаті світу в Парижі.  Багато наших земляків вже ставали переможцями у міжнародних змаганнях. Тож бажаю учасникам чемпіонату рівної, чесної  і відвертої боротьби, перемоги найсильнішого та підтвердити це звання на світовому рівні», - сказав Сергій Крамаренко.

На Чемпіонаті, що триватиме 6-9 червня, змагатимуться жінки й чоловіки в різних вагових категоріях. Серед учасників Чемпіонату – майстри спорту міжнародного класу, призери та чемпіони Європи і Світу, призери та учасники Олімпійських ігор.

1bor1

1bor2

1bor3

1bor4

1bor6

1bor7

1bor8

1bor9

1bor5

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2