У Житомирі підбили підсумки Відкритого чемпіонату з волейболу

1ball1У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету 11 червня відбулось урочисте закриття Відкритого чемпіонату м. Житомира з волейболу серед чоловічих команд сезону 2016-2017 років, в якому взяв участь та вручив переможцям нагороди голова обласної ради Володимир Ширма.

Цього дня, під час останнього туру чемпіонату, змагалися 10 волейбольних команд, зокрема, СК «Бердичів», ВК «Хорос» (Черняхів), ВК «Чуднів», та житомирські команди ВК «Житомир», ВК «Біоресурс», ВК «Агроеколог-1» та «Агроеколог-2», ВК «Технохелп-1»  та «Технохелп-2», ДЮСШ №1.

Голова обласної ради Володимир Ширма, який є й головою обласної федерації волейболу, нагородив переможців та подякував командам за захоплюючу гру.

«Всі команди впевнено боролись за перемогу, змагались  самовіддано, проявили справжній спортивний характер і показали непогану, захоплюючу гру, але в цій нелегкій боротьбі перемогли найсильніші та найкраще підготовлені команди», - сказав Володимир Ширма і побажав вдалих стартів на наступних змаганнях.

За результатами змагань перше призове місце виборола команда з Бердичева, другу сходинку посіли чуднівські волейболісти, срібну нагороду здобула команда «Хорос».

Окрім цього, окремих гравців було відзначено у 7 номінаціях.

Варто зазначити, що Відкритий чемпіонат проходив у два кола – з жовтня 2016 року по червень 2017 року, під час яких зіграно 90 ігор.

1ball2

1ball3

1ball4

1ball5

1ball6

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2