У Житомирі медичні працівники отримали заслужені нагороди

1amed1Традиційно у третю неділю червня Україна відзначає день медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив своє життя благородній справі – турбуватися за здоров’я людей. Тож напередодні свята 16 червня у Житомирському інституті медсестринства в урочистій обстановці лікарів та медичних працівників вітали голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, народний депутат Борислав Розенблат.

Голова обласної ради Володимир Ширма у своєму вітальному слові висловив подяку медикам за їхню важку, благородну, нелегку щоденну працю.

Також він наголосив, що влада докладатиме максимум зусиль, аби вирішувати проблемні питання в галузі охорони здоров’я та соціального захисту медичних працівників.

«Медична галузь завжди була і буде у пріоритеті обласної влади і всього депутатського корпусу. Цього року з обласного бюджету вже спрямовано 35 млн грн на медичну сферу, і ми будемо продовжувати вкладати кошти у медичні заклади, аби жителі області мали змогу отримувати якісні медичні послуги. А ви в свою чергу завжди маєте заявляти свою позицію з тих чи інших питань, відверто говорити що і як треба робити, адже від вас і ваших ініціатив залежить, якою буде медицина в нашій області.», - звернувся до лікарів Володимир Ширма та побажав їм міцного здоров’я, родинного затишку і тепла.

Працівників галузі охорони здоров’я області нагородили грамотами,  подяками і цінними подарунками обласної ради та облдержадміністрації, грамотами і подяками Верховної Ради України, дипломами обласної премії ім. О.Ф. Гербачевського тощо.

1amed1

1amed2

1amed3

1amed4

1amed5

1amed7

1amed6

1amed8

1amed9

1amed10

1amed11

1amed12

1amed13

1amed14

1amed15

1amed16

1amed17

1amed18

1amed19

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2