Поліцейські Житомирщини виконуватимуть службовий обов’язок на новеньких автівках

1agu10Відкриття власного спортивного залу та ситуаційного центру, а також передача в райони нових автівок для груп швидкого реагування. Такими подіями 20 червня розпочався день у Головному управлінні Національної поліції Житомирської області. 

Власний спортивний клуб, в якому є  тренажерний та  тенісний зали, зал бойових мистецтв, розташований на території Головного управління  та призначений для фізичної підготовки поліцейських.

Також презентовано новостворений ситуаційний центр, який координуватиме роботу нарядів, що забезпечують публічний правопорядок. Працівники центру зможуть відстежувати оперативну ситуацію в регіону у реальному часі й організовувати реагування на відповідні події. Такий центр дозволить скоротити час реагування на виклики та оперативно висилати наряди правоохоронців на місце пригоди та інші екстрені служби.

Більше того, цього дня територіальним підрозділам поліції передано 18 новеньких службових автомобілів для роботи груп швидкого реагування. Позашляховики  отримані в рамках позабюджетної програми в рахунок оплати квоти за Кіотським протоколом. По 3 автомобілі працюватимуть у Бердичівському, Коростенському та Новоград-Волинському районах, по два – у Коростишівському та Житомирському та по одному – у Малинському, Овруцькому, Олевському, Радомишльському та Чуднівському районах області.

Разом із заступником голови Національної поліції України Олександром Фацевичем, начальником обласного ГУНП В’ячеславом Печененком  у заході взяли участь й голова обласної ради Володимир Ширма та заступник голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький.

Голова обласної ради Володимир Ширма під час вручення ключів від автомобілів привітав правоохоронців з цими подіями і зазначив: «Сьогодні держава, перебуваючи у непростих умовах, надає усі можливі ресурси, аби матеріально-технічне забезпечення поліцейських відповідало вимогам сьогдення.  І спортивний клуб, і новостворений центр, і нові автомобілі – все це необхідно вам для належного виконання службових обов’язків. Сподіваюсь, що усі правоохоронці, склавши присягу, будуть чесно служити на благо жителів області і забезпечувати правопорядок. У свою чергу, депутатський корпус у межах можливості виділятиме відповідні кошти для підтримки правоохоронних органів». 

1agu6

1agu1

1agu2

1agu3

1agu4

1agu5

1agu7

1agu8

1agu9

1agu10

1agu11

1agu12

1agu13

1agu14

1agu16

1agu17

1agu18

Прес-служба обласної ради

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2