Галузь охорони здоров’я Житомирщини поповнилась 300-ма фармацевтами

1afarm3Галузь охорони здоров’я Житомирщини поповнилася 300-ма спеціалістами – фармацевтами. 30 червня у Житомирі відбувся урочистий випуск студентів Житомирського фармацевтичного коледжу обласної ради.

Привітав випускників із завершенням навчання голова обласної ради Володимир Ширма: «Фармацевтичний коледж - це престижний і єдиний в Україні вищий комунальний навчальний заклад, який готує спеціалістів фармацевтичного спрямування. Хочеться вірити, що кожен з вас досягне професійного успіху, підкорюватиме нові вершини, здобуде багато славних перемог. Від вашої майстерності, знань, умінь залежатиме саме дороге для кожної людини — її здоров’я. Я впевнений, що отримані у коледжі знання дозволять вам гідно вступити до молодої когорти медичних спеціалістів і опанувати не одну життєву і професійну висоту. Бажаю вам успіхів, щасливої життєвої дороги і наснаги у праці на благо охорони здоров’я українського народу».

Володимир Ширма вручив  дипломи 17-м випускникам, які закінчили навчання з відзнакою.

Додатково. Навчально – виховний процес у коледжі  забезпечують 70 штатних викладачів, з них: 43 мають вищу кваліфікаційну категорію, 20 – викладачі – методисти, докторів наук – 3, кандидатів наук – 11. У закладі ведеться підготовка студентів за освітньо – кваліфікаційним рівнем «бакалавр» зі спеціальності «Фармація».

1afarm1

1afarm2

1afarm3

1afarm4

1afarm5

1afarm6

1afarm7

1afarm8

1afarm9

1afarm10

1afarm11

1afarm12

1afarm13

1afarm14

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2