Депутати обласної ради відпрацювали у трьох профільних комісіях

1aekol4Депутати продовжують підготовку до чергової дванадцятої сесії обласної ради. 21 липня вони працювали у трьох постійних комісіях: з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів та з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

У ході роботи комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів було розглянуто 19 питань порядку денного. Зокрема, депутати не підтримали ряд звернень Державної служби геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціальних дозволів на користування надрами, надали три погодження на користування мисливськими угіддями мисливським громадським організаціям.

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів депутати опрацювали понад 25 питань порядку денного. Депутати погодили низку комунальних  питань, зокрема, призначення керівників комунальних закладів, затвердження статутів тощо.Також профільна комісія розглянула звернення щодо виділення 53 тис грн на лікування учасника АТО та погодила два звернення до центральних органів влади, що стосуються збільшення розміру допомоги при народженні дитини та виділення коштів з державного бюджету на лікування учасників антитерористичної операції.

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності з-поміж іншого погодила внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин ЗСУ, Нацгвардії, закріплених за облдержадміністрації, та обласного військового комісаріату на 2017 рік. Зокрема, надали згоду на виділення 202 тис грн на проведення навчання підрозділів територіальної оборони області. Також депутати погодили виділення 250 тис грн на матеріально-технічне забезпечення підрозділів управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області. Усього профільна комісія опрацювала майже 20 питань порядку денного.

Усі комісії розглянули та погодили проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік», зміни до перспективного плану формування територій громад області.

Участь у роботі комісій взяли  участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

1aekol1

1aekol2

1aekol3

1aekol5

1aekol6

1aekol4

1aekol7

1aekol8

1aekol9

1aekol10

1aekol11

1aekol12

1aekol13

1aekol15

1aekol14

1aekol16

1aekol17

1aekol18

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2