Володимир Ширма познайомив голову облдержадміністрації з Ємільчинською громадою

1aemp1Голова обласної ради Володимир Ширма 1 вересня, після свята Першого дзвоника, що пройшло у відремонтованій  Ємільчинській школі №1,  познайомив голову облдержадміністрації Ігоря Гундича з Ємільчинською громадою.

Зокрема, ознайомилися з роботою підприємства, що займається виробництвом деревинно - паливних гранул (пелетів) ТОВ «Пеллет - Енерго» та лісопильного і стругального підприємства ТОВ «Банковський».

Голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що ці підприємства є одними з бюджетоутворюючих в районі.

«Керівники підприємств сумлінно сплачують усі податки, створюють робочі місця, вчасно виплачують заробітну плату. Вони приймають активну участь у житті районі, жодного разу від них не було відмови, коли потрібна була допомога військовим в зоні АТО. Такі підприємці – є гордістю української економіки», - наголосив Володимир Ширма.

Керівники області відвідали Ємільчинську центральну районну лікарню, де оцінили результат ремонтних робіт, що зроблені у закладі за останні два роки за кошти депутатів обласної ради. Зокрема, проведено капітальний ремонт терапевтичного відділення, утеплення фасадів стаціонару та ремонт І  поверху стаціонару.  

Ще одним об’єктом, яке оглянуло керівництво обласної ради та облдержадміністрації, став молодіжний спортивний комплекс «Юність». У цьому закладі у 2013 році розпочалися роботи по облаштуванню плавального басейну. У 2015 році басейн був готовий на 66%, але наразі будівництво об’єкту призупинене у зв’язку із несвоєчасним виділенням коштів на реалізацію проекту  та зростанням цін на будівельні матеріали і роботи.

Насамкінець поїздки, Володимир Ширма та Ігор Гундич проінспектували автомобільну дорогу державного значення  Васьковичі – Шепетівка біля с. Радичі, на якій тривають ремонтні роботи.  Капітального ремонту потребують 2 ділянки загальною протяжністю 7,7 км. Наразі вже виконано і  покладено асфальтобетонне покриття на ділянці протяжністю 3,3 км, що становить майже 43%.  Також проводяться роботи по розширенню дорожнього полотна, вирубці дерев, розробці ґрунту.

1aemp3

1aemp1

1aemp2

1aemp4

1aemp5

1aemp6

1aemp7

1aemp8

1aemp9

1aemp10

1aemp11

1aemp12

1aemp14

1aemp15

1aemp16

1aemp17

 

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2