В обласній раді обрали представників громадськості, які увійдуть до складу конкурсних комісій

1agr1В обласній раді 5 вересня в режимі онлайн-трансляції відбулось жеребкування на визначення кандидатур із представників громадських організацій, які увійдуть до складу конкурсних комісій на заміщення посад директорів закладів культури - обласної бібліотеки для дітей та обласного центру народної творчості.

Усього 4 громадські організації культурного спрямування висунули 12 представників і за результатами жеребкування обрано по три представники громадськості до кожної конкурсної комісії.

Членами комісії на конкурсі на посаду керівника обласної бібліотеки для дітей стали Ганна Мазяр, Олексій Мельник та Марина Ступак, які представляли громадську організацію «Центр суспільних комунікацій».

Директора обласного центру народної творчості обиратимуть Ганна Івченко, «Обласна мистецько-культурна спілка народних майстрів «Мистецьке Полісся»; Марина Ступак, «Центр суспільних комунікацій» та Тетяна Чеховець, «Благодійний фонд «Ангели Добра України».

Відеозапис жеребкування можна переглянути у рубриці «Прямі трансляції».

Нагадаємо, що прийом документів на конкурси на посади керівників зазначених комунальних закладів завершується 8 вересня. Детальну інформацію про перелік документів та вимоги до претендентів можна дізнатися за посиланням.

1agr1

1agr2

1agr3

1agr4

1agr5

1agr6

1agr7

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2