Вітання голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми з 80-річчям від дня утворення Житомирщини

1aFlag of Zhytomyr Oblast.svgШановні жителі та гості Житомирщини! Дорогі земляки!

Щиро та сердечно від себе особисто та від усього депутатського корпусу вітаю зі знаменною подією – 80-річчям від дня утворення Житомирської області!

Насамперед хочу висловити шану всім, хто народився, виріс у цьому благословенному краї, кому він дав силу та натхнення, хто захищав і захищає його зараз від ворогів, хто розбудовував у післявоєнний час і хто сьогодні трудиться в ім’я його процвітання.

Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього дітей об’єднує сьогодні представників усіх професій, тих, хто щодня спрямовує свій досвід, професіоналізм, сили та знання на благо нашого  краю.

Хочу висловити вам, шановні земляки, щиру вдячність за вашу невтомну працю, за активну громадянську та життєву позицію, за вашу участь у політичному, економічному та культурному житті області. Усе це є проявом вашої великої любові до малої батьківщини та рідної Житомирщини.

Бажаю всім і кожному міцного здоров’я, оптимізму, достатку, миру і злагоди. Нехай віра у гарне та перспективне майбутнє Житомирщини окрилює вас на нові звершення!

Добра вам і щастя!

Зі святом Вас!

Із ювілеєм!

Голова Житомирської

обласної ради

В. В. Ширма

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2