Максим Вілівчук проінспектував пошкоджені градом будівлі комунальних закладів

1agrad2Від граду, що випав 21 вересня в Житомирській області, постраждали 8 комунальних закладів обласної ради, будівлі 4-х з яких зазнали значних пошкоджень. Аби безпосередньо на місці події оцінити розмір завданих збитків, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук 25 вересня відвідав зазначені комунальні заклади.

Зокрема, у м. Бердичеві у обласному госпіталі ветеранів війни, загальноосвітній школі-інтернаті, міжміському бюро технічної інвентаризації, а також у Тетерівському дитячому будинку-інтернаті град наніс незначних пошкоджень і матеріальної допомоги ці заклади не потребують.

Натомість значних збитків завдано Бердичівському медичному коледжу, Бердичівському педагогічному коледжу, спеціальній школі-інтернат та Бердичівському геріатричному пансіонату. У будівлях цих закладів пошкоджено вікна та дахи.

Заступник голови обласної ради оглянув пошкодження будівель та поспілкувався з керівниками закладів.

Максим Вілівчук зазначив, що «за орієнтовними підрахунками на усунення наслідків негоди зазначеним чотирьом закладам потрібно майже 2 тис. листів шиферу. На деяких об'єктах працюватимуть страхові фірми, по іншим же ми визначаємо суму збитків та врегульовуватимемо процес надання коштів».

1agrad1

1agrad2

1agrad3

1agrad4

1agrad5

1agrad6

1agrad7

1agrad8

1agrad9

1agrad10

1agrad11

1agrad12

1agrad13

1agrad14

1agrad15

1agrad16

1agrad17

Прес-служба обласної ради

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2