З обласного бюджету на ліквідацію наслідків градопаду виділять 4 млн грн

1anadz1На ліквідацію наслідків градопаду з резервного фонду обласного бюджету буде виділено 4 млн грн, які будуть спрямовані на закупівлю шиферу для населення. Таке рішення прийнято 29 вересня на черговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке пройшло за участі голови обласної ради Володимира Ширми.

За словами Бердичівського міського голови Володимира Мазура, стихійне лихо нанесло місту збитків на 70 млн грн.

«У Бердичеві від населення, оселі яких постраждали від граду, надійшло 3140 звернень, градом пошкоджено 189 житлових багатоповерхових будинків, 30 закладів освіти, медицини, культури та 8 комунальних закладів. Закладам освіти нанесено збитків на 18,5 млн грн, закладам культури – 300 тис. грн, медичним закладам – 4 млн грн, приватним будинкам - 13 млн грн», - поінформував комісію міський голова.

Після обговорення цього питання, комісія прийняла рішення визнати надзвичайну ситуацію, що сталася 21 вересня у Бердичеві та районі, місцевого рівня та виділити кошти з обласного бюджету на допомогу населенню.

Голова обласної ради Володимир Ширма звернувся до усіх відповідальних осіб налагодити чітку координацію дій під час надання допомоги населенню.

«Питання виділення коштів на такі заходи не потрібно вносити на засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності і на черговій сесії обласної ради будуть прийняті всі необхідні для цього рішення. Але усі структурні підрозділі та відповідальні особи повинні налагодити  чітку комунікацію між собою, аби кожен, хто постраждав від стихії, отримав необхідну допомогу. І щоб не сталося такого, що хтось отримав, а про когось забули. Для цього вкрай важлива чітка координація дій», - підсумував голова обласної ради.

Нагадаємо, що заступник голови обласної ради Максим Вілівчук проінспектував пошкоджені градом будівлі комунальних закладів.

1anadz2

1anadz3

1anadz4

1anadz5

1anadz7

1anadz8

1anadz6

1anadz9

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2