Максим Вілівчук запрошує житомирську молодь на виставку скульптур видатних людей

1avis1З 29 вересня у приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва можна побачити виставку скульптури малої форми. Тут представлено 36 експонатів – образів видатних людей, які завдяки інтелекту, працьовитості, таланту і патріотизму вкарбували своє ім’я в історію світу.

Серед них поети Джордж Байрон, Олександр Блок, Володимир Висоцький, Михайло Лєрмонтов, Максим Рильський, видатний вчений, наш земляк Сергій Корольов, геніальний співець українського народу Тарас Шевченко,політичні та державні діячі Степан Бандера, Роман Шухевич  та багато інших.

Дана колекція зібрана  заступником голови обласної ради Максимом Вілівчуком.

Як розповів Максим Вілівчук, його колекціонування скульптур розпочалось випадково. На день народження йому подарували статуетку святого Пія -  італійського католицького святиого20-го століття, який був відомим стигматиком, благодійним діячем та ченцем ордену капуцинів.

«Людська особистість унікальна. Дивлячись на розвиток тих людей, скульптури чиїх представлені сьогодні на виставці, на їх становлення та вклад у суспільство - надихаєшся на нові здобутки. Нам є чому навчатись у минулих поколінь, які спонукають нас створювати нову історію", - зазначив Максим Вілівчук.

Побачити дану колекцію можуть усі бажаючі. Для цього потрібно зробити  небагато – просто  відвідати  бібліотеку.

1avis2
1avis3
1avis4

1avis5Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2