Профільна комісія обрала секретаря та погодила внесення змін до регіональних програм

1aakomsoc1На постійній комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку, яке відбулося 25 жовтня за участі першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка, депутати обрали секретаря цієї комісії. Ним став Сергій Грищенко від фракції «Українське об’єднання патріотів «Укроп».

 До порядку денного засідання профільної комісії було внесено та опрацьовано депутатами майже два десятки питань. Серед яких низка питань, що розглядаються всіма постійними комісіями, - внесення змін до обласного бюджету та внесення змін до перспективного плану формування територій Житомирської області тощо.

Погодили депутати й зміни до кількох регіональних програм. Зокрема, Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг в області на 2017 доповнено додатковими об’єктами, що підлягають ремонту, та збільшено фінансування до понад 500 млн грн, які надійдуть від перевиконання митних платежів.

Коментуючи дане питання, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко зазначив, що з наступного року автомобільні дороги місцевого значення будуть передані  місцевим органам влади.

«З 1 січня всі дороги загального користування місцевого значення перейдуть на обслуговування місцевої влади. Потрібно буде створювати відповідне комунальне підприємство, на баланс якого будуть передані ці дороги. Їх ремонт та утримання здійснюватиметься за рахунок Дорожнього фонду, який сформується наступного року. Передбачається, що на місцеві автошляхи буде спрямовано з цього фонду майже 800 млн грн», - наголосив Сергій Крамаренко.

Також профільна комісія опрацювала кадрові питання, зокрема, призначення начальника Житомирської обласної комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби та комунальні питання.  

Нагадаємо, що чергова 13-а сесія обласної ради сьомого скликання відбудеться 2 листопада.

1aakomsoc1

1aakomsoc2

1aakomsoc3

1aakomsoc4

1aakomsoc5

1aakomsoc6

1aakomsoc7

1aakomsoc8

1aakomsoc9

1aakomsoc10

1aakomsoc11

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2