У Житомирській філармонії планують створити кімнату-музей історії ансамблю «Льонок»

1aakomgum1В обласній раді 27 жовтня відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань, у ході якого депутати опрацювали понад два десятки питань порядку денного.

Серед них проект рішення про регіональну (комплексну) цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки. Метою Програми є вирішення пріоритетних завдань державної політики у сфері забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Загальний обсяг фінансування програми упродовж 5 років становить понад 32 млн грн, з яких майже половина – це кошти обласного бюджету, решта – місцеві бюджети та інші джерела фінансування.

Також депутати планують встановити премію ім. Івана Огієнка на суму 10 тис грн у кожній номінації, загалом – це 50 тис грн. Також пропонується переможцям премії вручати нагрудний знак, який передбачався до цієї премії, але не вручався вже декілька років. Відповідний проект рішення розглянула і підтримала профільна комісія з-поміж інших питань.

На засіданні постійної комісії розглянуто звернення керівництва Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера з пропозицією створення у приміщенні закладу кімнати меморіального музею історії Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок», яке депутати підтримали.

Опрацювала профільна комісія й низку кадрових питань. Зокрема, призначення директора обласної бібліотеки для дітей, виконувача обов’язків керівника дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко», тимчасово виконувачами обов’язків директорів Новоград-Волинської та Радомишльської шкіл-інтернатів тощо.

Нагадаємо, що сесія обласної ради запланована на 2 листопада.

1aakomgum1

1aakomgum2

1aakomgum3

1aakomgum4

1aakomgum5

1aakomgum6

1aakomgum7

1aakomgum8

1aakomgum9

1aakomgum10

1aakomgum11

1aakomgum12

1aakomgum13

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2