Комунальний заклад обласної ради отримав міжнародну благодійну допомогу

1aablago1Обласний комунальний заклад Житомирський обласний перинатальний центр 31 жовтня отримав благодійну допомогу від міжнародної асоціації «Допомога-Савойя-Україна».

 Представник асоціації з Франції мадам Ірен Форре зустрілась з головним лікарем закладу Юрієм Вайсбергом, якому і передала набір для проведення первинної реанімації новонароджених та дитячі ваги для новонароджених. Загальна вартість допомоги становить 40 тис. грн.

Ця благодійна організація  вже десять років займається благочинністю. Протягом останнього часу її діяльність здебільшого спрямована в Україну. Зокрема, на Житомирщині благодійну допомогу від асоціації раніше вже отримали заклади охорони здоров’я та соціальної сфери Малина та Коростеня.

Головний лікар від імені колективу обласного перинатального центру подякував мадам Ірен Форре за благодійну допомогу та передав лист-подяку президенту асоціації «Допомога-Савойя-Україна» мадам Марії Терез Нобер. Головний лікар також висловив сподівання на збереження подальших дружніх стосунків з французькими благодійниками.

1aablago1

1aablago2

1aablago3

1aablago4

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2