Депутати розглянули звернення Держгеонадр та погодили програму охорони довкілля

1aacomeko1Звернення Державної служби геології та надр України, низка регіональних програм та бюджет – ці та інші питання опрацювала 14 грудня постійна комісія з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.  

Депутати погодили надання у користування мисливські угіддя кільком громадським організаціям та надання спецдозволів на користування надрами.

Профільна комісія розглянула та проголосувала за обласну програму охорони навколишнього природного середовища та 2018-2022 роки. Програма спрямована на реалізацію державної політики України у галузі охорони довкілля, використання природних та економічних особливостей регіону. Джерелом фінансування заходів Програми є обласний фонд охорони навколишнього природного середовища.

Постійна комісія, розглянувши звернення ДП «Городницький лісгосп», доручила підготувати звернення до Кабінету Міністрів України щодо перегляду та скасування прийнятої Стратегії  реформування лісового господарства України на період до 2022 року.

Окрім цього, депутати дали згоду на утворення в Овруцькому районі лісового заказника місцевого значення «Урочище Дуби». Заказник загальною площею 168 га буде розташований на території Овруцького лісництва ДП «Словечанський лісгосп АПК». Територія заказника - це добре збережений лісовий ландшафт середньовікових і пристигаючих сосново-березових та дубово-вільхових лісів, які розміщуються у свіжих суборах та вологих судібровах.

Також депутати проголосували за обласний бюджет на 2018 рік та зміни до обласного бюджету на поточний рік.

Усього депутати під час засідання комісії опрацювали майже 20 питань порядку денного.

Нагадаємо, що чергова сесія обласної ради відбудеться 21 грудня. У ході підготовки до сесії депутати вже відпрацювали у постійних комісіях з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, а також з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку та з гуманітарних питань.

1aacomeko1

1aacomeko2

1aacomeko3

1aacomeko4

1aacomeko8

1aacomeko5

1aacomeko6

1aacomeko7

1aacomeko9

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2