Володимир Ширма: Посилена взаємодія правоохоронних органів із владою на місцях може дати вагомі результати у боротьбі зі злочинністю

1aakopnar1За участі голови обласної ради Володимира Ширми та голови облдержадміністрації  Ігоря  Гундича в прокуратурі Житомирської області 22 грудня відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів області.

Правоохоронці та керівництво області обговорили стан протидії злочинності, забезпечення законності та правопорядку в регіоні.

Прокурор Житомирської області Любомир Війтович зазначив, що впродовж року правоохоронними органами області вживалися заходи, спрямовані на забезпечення стабільності криміногенної ситуації. Зокрема, показник рівня розкриття за остаточними результатами досудового розслідування у Житомирській області є вищим, ніж середній по Україні: 41,5% проти 37,5%.

Активізовано роботу на пріоритетних напрямках діяльності. Наприклад, у цьому році до суду скеровано 39 обвинувальних актів у бюджетній сфері. Тоді як у 2016 році цих актів було лише 2. У земельній сфері до суду скеровано 10 актів  - у 2016 році їх було 2, у сфері запобігання кримінальним корупційним правопорушенням – 26 проти 7 у минулому році.

Але на нараді також наголошувалось, що існує низка проблемних питань, вирішення яких потребує консолідації зусиль усіх правоохоронних органів. На чверть збільшилась кількість злочинів, вчинених неповнолітніми. Недостатніми є заходи, що вживаються для припинення незаконного добування бурштину на території північних районів області.

Володимир Ширма під час наради зазначив, що депутати обласної ради теж працюють у цьому напрямку.

«У нас ефективно працює постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності. Нами, депутатами, опрацьовано та прийнято на  2016-2020 роки  Комплексну програму щодо  забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку», - сказав голова обласної ради та зауважив, що лише посилена взаємодія правоохоронних органів з владою на місцях може дати вагомі результати у боротьбі зі злочинністю.

1aakopnar1

1aakopnar2

1aakopnar3

1aakopnar4

1aakopnar5

1aakopnar6

1aakopnar7

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2