В обласній раді нагородили переможців обласної краєзнавчої премії

1aakrpr1В обласній раді 26 грудня підбито підсумки і нагороджено лауреатів обласної краєзнавчої премії. Вручав премії перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

На здобуття премії було подано 7 науково-дослідних робіт у двох категоріях. Зокрема, у категорії «досвідчені краєзнавці, музейні установи та працівники» представили роботи 6 претендентів, у категорії «учні загальноосвітніх шкіл, студенти ВНЗ» було представлено одну роботу.

За результатами розгляду робіт,  у І категорії переможцем 1-ї краєзнавчої премії став Ігор Криворучко за роботу «Ходорків. Історія села», 2-у премію здобули Руслан Контратюк та Олена Тунік, які презентували роботу «Історія українського села. Глибочок та Крути», а 3-ю премію отримав Іван Савицький за роботу «Нова мандрівка по життєпису Євстахія Івановського».

Оскільки у ІІ категорії було подано лише одну роботу, то комісія прийняла рішення премію не присуджувати.

Переможцям конкурсу присвоєно звання «Лауреат Житомирської обласної краєзнавчої премії».

Окрім цього, Подяками обласної ради відзначено Валентина Згурського за книгу «Борщів» та Гарія Макаренка за роботу «Земля селянам? Або як знищували куркулів».

Варто зазначити, що згідно з положенням, Житомирська обласна краєзнавча премія виплачується за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування галузі «Культура» у І категорії - перша премія - 1500 грн; друга премія - 1000 грн; третя премія - 500грн.

1aakrpr1

1aakrpr2

1aakrpr3

1aakrpr4

1aakrpr5

1aakrpr6

1aakrpr7

1aakrpr8

1aakrpr9

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2