Володимир Ширма ознайомився з роботою комунальної медичної установи та кондитерського підприємства в смт Черняхові

1aacentr1Голова обласної ради Володимир Ширма, 24 січня у ході робочої поїздки до смт Черняхова, де провів виїзний прийом громадян, відвідав територіальне медичне об’єднання, комунальну установу «Центр медико-санітарної допомоги» та виробництво ТМ «Руден».

У медичній установі Володимир Ширма поспілкувався з персоналом, оглянув відділення, зокрема пологове, де наразі відбувається ремонт приміщення, на який з місцевого бюджету виділено 1,3 млн грн.

Як зазначив головний лікар ТМО Віталій Ніколайчук, медична установа має всі можливості, аби після утворення госпітальних округів стати філією лікарні.

«Ставимо собі за мету - відстояти лікарню. Будемо пропонувати різні медичні послуги, готові бути філією і працювати по конкретним напрямам.  Після того, як відремонтуємо пологове відділення, будемо приймати пологі, а також робити планові хірургічні операції. До нас зможуть звертатися пацієнти з найближчих населених пунктів, тим самим ми розвантажимо районні та обласні медичні заклади», - розповів головний лікар.

Також голова обласної ради відвідав підприємство з виробництва кондитерської продукції – ТМ «Руден». Директор підприємства Андрій Маційчук презентував новинки продукції та показав технологію виробництва цукерок.

«Торгова марка «Руден» - є бюджетоутворюючим підприємством району. Лише за минулий рік сплатили 8 млн грн податків, заробивши 35 млн грн. Порівняно з попереднім роком ми збільшили прибуток на 3 %. Солодощі виготовляють майже 140 працівників, ще 30 – технічний персонал. Підприємство виробляє більше 200 видів кондитерських виробів, а саме: різноманітне печиво, вафлі, кекси, рулети, цукерки тощо», - розповів директор підприємства.

Володимир Ширма зазначив, що такі самодостатні виробництва є основою економічного зростання регіону.

«Саме завдяки таким підприємствам, які сумлінно сплачують податки, наповнюють бюджети, створюють робочі місця, поліпшується соціально-економічний стан області та країни в цілому. Як влада будемо підтримувати бізнес, який працює легально, чесно і прозоро», - сказав голова обласної ради. 

1aacentr7

1aacentr1

1aacentr2

1aacentr3

1aacentr4

1aacentr5

1aacentr6

1aacentr11

1aacentr8

1aacentr10

1aacentr9

1aacentr12

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2