У Житомирі в пам’ять про Героїв Небесної Сотні в небо злетіли сотні птахів

1aagerns8У Житомирі 20 лютого на майдані ім. С.П. Корольова представники влади та громадськість вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні – патріотів, які віддали своє життя за європейське майбутнє українського народу.

Кілька сотень житомирян зібралися на Віче, аби згадати події, що сталися чотири роки тому на Майдані, та схилити голови перед пам’яттю загиблих людей.

Усі учасники мітингу-реквієму разом із представниками Ради Християнських церков міста Житомира і області помолилися за полеглих на Майдані героїв та бійців, що загинули, захищаючи східні кордони держави.

Під час молебну діти запустили в небо сотні повітряних кульок з паперовими птахами в знак світлої пам’яті невинних душ, які злетіли, як птахи до хмар, на небо до Бога.

Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв, спільно виконали Гімн України у супроводі естрадно-духового оркестру «Сурми Полісся» та під композицію «Пливе Кача» поклали квіти і лампадки до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Опісля на майдані ім. С.П. Корольова запрацював «вільний мікрофон»: житомиряни згадували події чотирирічної давнини, читали вірші.

1aagerns2
1aagerns1

1aagerns3
1aagerns4
1aagerns5
1aagerns6
1aagerns7
1aagerns8

1aagerns9
1aagerns10
1aagerns11
1aagerns12
1aagerns13
1aagerns19
1aagerns18
1aagerns20
1aagerns21

Більше фото - у рубриці "Фотогалерея".

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2