Обласна комісія визнала трьох жителів Житомирщини, які воювали на сході країни, бійцями-добровольцями АТО

1aabiyci1В обласній раді 20 березня за участю заступників голови обласної ради Сергія Крамаренка та Максима Вілівчука відбулось засідання комісії з визнання бійців-добровольців АТО.

 На розгляд комісії подано неохідні документи на трьох жителів області про визнання їх бійцями-добровольцями АТО.

Зокрема, це Іван Андросович, який у складі батальйону Української Добровольчої Армії виконував бойові завдання в Донецькій області. Також розглянули подання на Володимира Радіонова, який воював в районі Авдіївки, та Василя Дехтяренка, який виконував душпастирські обов’язки проповідника – капелана. Обидва бійця перебували у складі окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

Рішенням комісії трьох жителів області визнано бійцями-добровольцями АТО і за ними закріплюється право на користування соціальними гарантіями, передбаченими регіональними програмами.

Також комісія доручила відповідним структурним підрозділам обласної ради та облдержадміністрації підготувати зміни до Порядку визнання бійців-добровольців АТО, якими буде передбачено виготовлення та видача посвідчення бійця-добровольця АТО.

Варто зазначити, що комісія з визнання бійців-добровольців АТО є дорадчим органом при обласній раді та облдержадміністрації. До повноважень комісії належить розгляд документів, заслуховування свідків, представників військових формувань, добровольчих батальйонів та громадських організацій, опрацювання наданих фото- та відео- підтверджень і прийняття відповідних рішень про визнання або відмову у визнанні бійців-добровольців АТО. Повноваження  Комісії  тривають до врегулювання питання визнання статусу учасника бойових дій особам з числа бійців - добровольців АТО  на законодавчому рівні.

Нагадаємо, що під час 12 сесії обласної ради, яка відбулась 27 липня 2017 року, депутати проголосували за рішення, яким затверджено Положення про комісію та Порядок визнання бійців-добровольців АТО.

1aabiyci1

1aabiyci2

1aabiyci3

1aabiyci4

1aabiyci5

1aabiyci6

1aabiyci7

1aabiyci8

1aabiyci9

1aabiyci10

1aabiyci11

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2