Нацгвардійці відзначають своє професійне свято

1aaanacgv1Воїни Національної гвардії України 26 березня відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди у військовій частині 3047 відбулись урочистості, в яких взяв участь заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Ця військова частина Національної гвардії України вже 4 роки забезпечує громадську та державну безпеку, веде боротьбу з діяльністю незаконних збройних формувань, терористичних груп та злочинних організацій.

Максим Вілівчук подякував нацгвардійцям за сумлінне виконання їхніх обов’язків та побажав бажав всім бійцям міцного здоров’я та миру.

«Ви – військовослужбовці Національної гвардії України виконуєте важливі завдання щодо забезпечення миру та відновлення територіальної цілісності державних кордонів. Усі ми глибоко шануємо вас, адже ви взяли на себе всю відповідальність за нашу безпеку, свободу та незалежність», - сказав під час виступу заступник голови обласної ради.

З нагоди свята гвардійці отримали грамоти, подяки, грошові премії, а також чергові військові звання.

Зокрема, за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня Національної гвардії України Грамотою обласної ради і грошовою премією нагороджено Олександра Корнійчука, старшого лейтенанта, командира 1 стрілецького взводу стрілецької роти; Андрія Кузьмінського, старшину за контрактом, головного сержанта, командира автомобільного відділення автомобільного взводу; Ігоря Духа, прапорщика, начальника варти відділення начальників варт; Галину Сенькову, прапорщика, начальника продовольчого складу взводу бойового та матеріального забезпечення; Ірину Мостіпаку, старшого солдата за контрактом, помічника начальника продовольчої та речової служби тилу.

1aaanacgv2
1aaanacgv3
1aaanacgv5
1aaanacgv6
1aaanacgv4
1aaanacgv7
1aaanacgv8

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2