Робоча група напрацювала пропозиції по закладах, де можуть бути сформовані Наглядові ради

1aaaanrada6Під головуванням першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка 28 березня відбулось засідання робочої групи по формуванню Наглядових рад.

 Члени робочої групи – представники депутатських фракцій в обласній раді запропонували перелік з трьох установ, де можуть бути сформовані Наглядові ради.

В цей перелік запропоновано включити КЗ «Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів », КНЗ “Коростишівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат” та КЗ «Обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Після засідання робочої групи проводитимуться консультації з депутатськими фракціями в обласній раді по персональному складу Наглядових рад запропонованих закладів.

Згідно з Положенням про Наглядову раду комунальних підприємств та установ Житомирської обласної ради, персональний склад Наглядової ради формується і затверджується спільним розпорядженням голови Житомирської обласної ради та голови Житомирської обласної державної адміністрації, за підписами керівників депутатських фракцій в обласній раді, що зареєстровані у виконавчому апараті обласної ради.

Участь у засіданні робочої групи взяли депутати обласної ради Юрій Бовсуновський, Наталія Рибак, Віталій Науменко та Остап Маланюк.

1aaaanrada7
1aaaanrada4
1aaaanrada2
1aaaanrada5
1aaaanrada1
1aaaanrada8
1aaaanrada3

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2