У Житомирі вшанували пам'ять Миколи Сціборського

1aaasciborskiy7У Житомирі 28 березня з нагоди 120 – річчя від дня народження вшановано пам'ять видатного житомирянина Миколи Сціборського - теоретика українського націоналізму, одного із засновників ОУН.

Квіти до його могили на території подвір’я Свято-Преображенського Собору поклали депутат обласної ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань Олена Галагуза  та представники громадськості.

«У Житомирській області 2018-й рік оголосили Роком Миколи Сціборського, який передбачає низку заходів для вшанування пам'яті нашого видатного земляка. Мені дуже приємно, що дедалі більше мешканців Житомирщини приходять на могилу Сціборського, аби віддати шану його героїчному чину. Також принагідно анонсую захід, який організовуємо спільно з ОУН. У житомирському краєзнавчому музеї вперше буде оприлюднено унікальні документи, пов'язані із життям та професійною діяльністю Сціборського», - сказала Олена Галагуза під час вшанування видатного земляка.

Нагадаємо, що на попередній сесії обласної ради депутати проголосували за оголошення 2018 року Роком Миколи Сціборського.

Довідково. Микола Сціборський – український державний та військовий діяч, один з фундаторів Організації Українських Націоналістів, підполковник Армії Української Народної Республіки, теоретик українського націоналізму, редактор офіційних видань ОУН, автор численних статей та праць з державотворення, автор проекту Конституції Української Держави. 

1aaasciborskiy1

1aaasciborskiy2

1aaasciborskiy3

1aaasciborskiy4

1aaasciborskiy5

1aaasciborskiy9

1aaasciborskiy6

1aaasciborskiy8

1aaasciborskiy7

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2