Максим Вілівчук разом із робочою групою вивчали шляхи покращення функціонування санаторію радіаційного захисту для дорослого і дитячого населення

1aaaakamb8Відбулось перше виїзне засідання робочої групи з вивчення питання ефективності роботи комунальних установ галузі охорони здоров’я за участі заступника голови обласної ради Максима Вілівчука. 

 Члени групи 30 березня ознайомились з роботою обласного санаторію радіаційного захисту для дорослого і дитячого населення Житомирської обласної ради, що знаходиться в смт Кам’яний Брід Баранівського району.

«Ми маємо гарну базу для оздоровлення дітей нашої країни, заклад готовий приймати дітей звідусіль. Є необхідні ліцензії, проводиться постійне переоснащення,підвищення оздоровчих послуг для дітей та молоді, аби створити кращі умови для роботи кваліфікованого персоналу та комфортного перебування дітей. Тож працюватимемо з профільним управлінням, аби налагодити інтенсивність функціонування», - підкреслив Максим Вілівчук.

Результатом роботи групи стало надання пропозицій постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів  та профільним управлінням щодо зміни строків планування програм оздоровлення та відпочинку дітей та коригування порядку відшкодування витрат на оздоровлення.

У роботі виїзного засідання взяли участь депутати обласної ради Євгеній Жабокрицький, Олексій Шавлович, Раїса Гула, в.о. заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лучків та працівники виконавчого апарату обласної ради.

Довідково: Санаторій є закладом охорони здоров’я, що забезпечує надання дітям віком від 7 до 18 років послуг лікувального, профілактичного та реабілітаційного характеру із застосуванням фізіотерапевтичних методів, дієтотерапії, лікувальної фізкультури та інших методів санаторно-курортного лікування. За даними звіту за 2017 рік, в санаторії пройшли лікування 676 дітей.

1aaaakamb2
1aaaakamb1
1aaaakamb5
1aaaakamb3
1aaaakamb4
1aaaakamb6
1aaaakamb7


Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2