Керівництво обласної ради взяли участь в Овруцькому Народному Віче

1aaaviche2Заступники голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук, а також депутат Сидір Кізін, взяли участь у Народному Віче «Україна починається з кожного з нас», яке проходить в місті Овруч 11 та 12 квітня.

Розпочалося віче зі спільної молитви, яку прочитав єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. У  спільній молитві згадали усіх воїнів, полеглих за Українську державність, починаючи від часів Київської Русі і до сьогодні.

«Ми маємо ідентифікуватися історично, мовно і також релігійно. Зараз мова йде про розбудову нашої української церкви, яка направлена на те, щоб цінувати наші традиції, історію і духовно оберігати нашу незалежність від посягань. З року в рік все більша кількість вірян приходить до церков Київського патріархату, адже люди вже розставили акценти. Але в районах, особливо прикордонних, ці зміни ще тривають, і ми маємо згуртовуватись навколо спільних ідей та бачень у напрямку розвитку церков», - підкреслив Максим Вілівчук.

На думку Сергія Крамаренка, ми маємо віднайти  шляхи єднання навколо української церкви, навколо української  держави, навколо української мови.

«Наша мова - це наша душа, її потрібно берегти. Переконаний, що українці - свідома, мудра нація, яка об’єдналась і знайде шляхи для побудови сильної, незалежної, могутньої держави», - сказав Сергій Крамаренко.

На думку організаторів, Народне Віче – це історична подія для всього північного регіону України, на якій можна побачити і почути багато нового, зустріти видатних людей з усієї країни. Цей захід проводиться заради об'єднавчого українсько-патріотичного руху, бо без української мови, української історії, української церкви не буде української держави і не буде українців.

1aaaviche1

1aaaviche2

1aaaviche3

1aaaviche4

1aaaviche5

1aaaviche6

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2