Голова обласної ради долучився до посадки нового лісу

1aaaalisl6Понад 5 тисяч сіянців дуба, сосни, калини та горобини висаджено 13 квітня на території Станішівського лісництва ДП «Житомирське ЛГ» під час проведення Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках».

 До створення нового лісу долучився і голова обласної ради Володимир Ширма.

Метою Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

Як зазначив Володимир Ширма, ліс є  невід'ємною частиною нашого життя. «Висаджуючи сьогодні дерева, ми залишимо добрий спадок для підростаючих та майбутніх поколінь Житомирщини, закладаємо фундамент могутньому лісу. Так і держава, яку ми будуємо, має стати сильною і могутньою, гідною  патріотів, що віддали своє життя за її незалежність», - вважає голова обласної ради.

Загалом у ході цьогорічної весняної лісокультурної кампанії  буде створено майже 4 тисячі га нового лісу та 2,6 тисяч га буде доповнено.

Акція «Майбутнє лісу - в твоїх руках» триває з 2006 року.

За останні 12 років на Житомирщині висаджено понад 75 тисяч гектарів лісу.

1aaaalisl1
1aaaalisl2
1aaaalisl3
1aaaalisl4
1aaaalisl5
1aaaalisl7
1aaaalisl8
1aaaalisl9
1aaaalisl10
1aaaalisl13
1aaaalisl15
1aaaalisl16
1aaaalisl14

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2