Офіційна інформація щодо процедури закупівлі комп’ютерного обладнання депутатом обласної ради Іллею Смичком

1aaakomp5Щодо інформації про закупівлю депутатом обласної ради Іллею Смичком несправного комп’ютерного обладнання для Андріївської загальноосвітньої школи Черняхівського району повідомляємо - дана інформація не відповідає дійсності.

За клопотанням Андріївської сільської ради, депутатом спрямовується 40 тисяч гривень на рахунок відділу освіти Черняхівської райдержадміністрації для закупівлі п’яти ноутбуків у Андріївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Відповідно до чинного законодавства, виділення коштів здійснюється з обласного бюджету (за рахунок коштів, що виділяються для здійснення депутатами своїх повноважень) безпосередньо на рахунок відділу освіти Черняхівської райдержадміністрації. Закупівлю товару здійснено у Житомирського обласного магазину наочних посібників та навчального обладнання Житомирської обласної ради, платником і отримувачем товару є відділ освіти Черняхівської райдержадміністрації, що підтверджує видаткова накладна №РН-0000059.

Спрямування коштів депутатом обласної ради Іллею Смичком на придбання комп’ютерів для Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черняхівського району здійснюється відповідно до встановленого порядку, а операції з перерахування коштів до районного бюджету та на рахунки постачальника здійснюються відповідними фінансовими службами, без залучення депутата, за клопотанням якого були спрямовані такі кошти.

Разом з тим, спеціальне програмне забезпечення комп’ютерних класів у школах встановлюється місцевими відділами освіти або безпосередньо навчальним закладом відповідно до профілю використання техніки.

1aaakomp1

1aaakomp2
1aaakomp3
1aaakomp4

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2