Депутати обговорили можливість встановлення на Житомирщині геодезичного знаку, який позначатиме центр Європи

1aaacomvit1Депутати обласної ради 22 травня у ході засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку опрацювали 25 питань порядку денного.

Депутати погодили зміни до обласного бюджету на 2018 рік та зміни до програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік.

Також опрацювали питання облаштування автобусної зупинки на перехресті вул. Жуйка – Сквирське шосе.  Маршрутки, які зупиняються в цьому місці, ускладнюють рух для інших водіїв, а пасажири, виходячи з транспорту, переходять дороги в недозволеному місці, що загрожує безпеці дорожнього руху. Профільна комісія вирішила звернутися до Держгеокадастру, аби дізнатися про власника цієї ділянки та у подальшому замовити Службі автомобільних доріг області проект облаштування зупинки.

Профільна комісія обговорила питання погодження встановлення геодезичного знака, що буде відповідати середньому географічному меридіану континентальної Європи, який проходить через Україну. Як зазначають геодезисти, цей меридіан перетинає територію України в Житомирській, Вінницькій та Одеських областях і найбільш доречним було б спорудження подібного знаку на трасі Київ-Чоп в Житомирському районі поблизу села Василівка. Попередні роботи по встановленню геодезичного знаку, які тривають ще з 2011 року, фахівцями-ентузіастами вже зроблено. Для подальшого проведення робіт необхідно погодження з органами місцевого самоврядування та виділення відповідних коштів. Депутати, заслухавши спеціалістів, погодили дане питання і дали доручення постійній комісії з питань бюджету і комунальної власності передбачити кошти на встановлення цього знаку.  

З-поміж іншого, профільна комісія погодила низку комунальних питань, зокрема, погодження штатної чисельності та внесення змін до статутів комунальних підприємств.

У засіданні постійної комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

1aaacomvit1

1aaacomvit2

1aaacomvit3

1aaacomvit4

1aaacomvit5

1aaacomvit6

1aaacomvit7

1aaacomvit8

1aaacomvit9

1aaacomvit10

 

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2