В обласній раді завершується підготовка до чергової сесії

1aaaadzubkb2Депутати  обласної ради 25 травня працювали у постійній комісії з питань бюджету та комунальної власності, на якій  розглядалось понад сто питань порядку денного.

Зокрема,  було заслухано в.о. директора департаменту фінансів облдержадміністрації Леоніда Мініча, який представив до уваги проект рішення «Про внесення змін до бюджету на 2018 рік».

Загалом на сесії планується спрямувати 1 мільйон 418 тисяч гривень вільних залишків загального фонду обласного бюджету за пропозиціями депутатів

За інформацією фінансового департаменту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» до обласного бюджету надійшла субвенція з державного бюджету у сумі майже 52 млн.грн.

На виплату стипендій студентам ВНЗ І-ІІ рівня акредитації державної власності буде  спрямовано 8 млн. грн нерозподілених коштів обласного бюджету.

З інших місцевих бюджетів обласному бюджету спрямовується субвенція у розмірі 23 млн .116 тис. грн., з них на співфінансування:

-         програм та проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок коштів ДФРР  пропонується направити 10 млн.619 тис.грн;

-         централізованої закупівлі шкільних автобусів – 5 млн.195 тис.грн;

-         централізованого придбання агіографічної системи – 3 млн. грн.;

-         придбання персональних комп’ютерів або ноутбуків та техніки для друкування , ламінування, сканування для початкової школи – 2 млн.753 тис.грн;

-         на роботи по об’єктах, які фінансуються за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – 751 тис.грн.

Як і на попередніх комісіях, розглядалось питання внесення змін до перспективного формування території громад Житомирської області. В області буде утворено ще дві нові об’єднані територіальні громади - Гришковецька селищна територіальна громада та Райгородоцька сільська ОТГ, що у Бердичівському районі. Ще дві вже діючі ОТГ розширюють власні межі - до Краснопільської сільської об’єднаної територіальної громади, що у Чуднівському районі, вирішила приєднатися Жеребківська сільська рада, а до складу Коростишівської ОТГ увійдуть Стрижівська та Вільнянська сільські ради.

З усіх розглянутих питань були прийняті комісією відповідні рішення та надано рекомендації.

В роботі комісії взяли участь заступники голови обласної ради Сергій Крамаренко, Максим Вілівчук, керівник апарату облдержадміністрації Олексій Шатило, керівники комунальних закладів обласної ради та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Нагадаємо, що чергова сесія обласної ради відбудеться 31 травня.  Засідання президії заплановано на 29 травня, початок об 11 год.00 хв.

1aaaadzubkb1
1aaaadzubkb9
1aaaadzubkb4
1aaaadzubkb6
1aaaadzubkb11
1aaaadzubkb5
1aaaadzubkb8
1aaaadzubkb12
1aaaadzubkb10


1aaaadzubkb13
1aaaadzubkb14
1aaaadzubkb2

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2