Володимир Ширма взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Кооперативні читання: 2018 рік»

1aaagrokonf4Про збереження та розвиток села говорив голова обласної ради Володимир Ширма у ході засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції «Кооперативні читання: 2018  рік», яка проходила 1 червня на базі Житомирського національного агроекологічного університету.

«Саме розвиток кооперацій вітчизняних сільськогосподарських товаровиробників, індивідуальних селянських господарств є одним із найважливіших шляхів розвитку та збереження українського села. Житомирська обласна рада сьомої каденції теж не стоїть осторонь. Обласна програма з розвитку агропромислового комплексу Житомирської області якраз і націлена на підтримку сільгоспвиробників та селянських господарств»,- зазначив Володимир Ширма.

Учасники конференції обговорювали розвиток сільськогосподарської кооперації та сімейних ферм на селі, проблеми і перспективи становлення фермерсько-кооперативного укладу в Україні, перспективи розвитку кооперативів в об’єднаних територіальних громадах, а також розглянули досвід сільськогосподарської кооперації Японії та ЄС.

Під час конференції голова обласної ради вручив відзнаку Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини» доктору сільськогосподарських наук, професору, завідувачу кафедри розведення, генетики тварин та біотехнології Миколі Пелехатому.

1aaagrokonf1
1aaagrokonf2
1aaagrokonf3
1aaagrokonf5
1aaagrokonf6

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2