У медичних комунальних закладах маленьких жителів області привітали з Днем захисту дітей

1aaaditzak1У медичних комунальних закладах обласної ради 1 червня маленьких жителів області привітали з Днем захисту дітей.

По-справжньому святковим та радісним видався цей день для пацієнтів дитячого психоневрологічного відділення Житомирської обласної психіатричної лікарні №1. До них у гості завітали представники управління патрульної поліції та спеціалісти головного регіонального управління юстиції в області. З нагоди свята маленькі пацієнти отримали подарунки – набори для рукоділля, канцелярське приладдя, набори іграшок та незабутнє шоу мильних бульбашок.

Окрім подарунків, дітлахи отримали можливість побути трішки поліцейськими: посидіти за кермом патрульної машини та посигналити, приміряти кашкета, пограти в чемних пішоходів та разом пригадати Правила дорожнього руху.

Також у цей день діти разом із своїми батьками грали у конкурси та дружні змагання, малювали на асфальті та запускали в небо повітряні кульки з побажаннями здоров’я, надії та щирою дитячою вірою у те, що мрії збуваються.

Головний лікар закладу Олександр Гусак привітав усіх дітей з цим гарним дитячим святом та підкреслив, що Міжнародний день захисту дітей – це не лише веселощі, сміх, пісні і розваги, а ще й можливість для дорослих голосно заявити про своє бажання і можливість зробити щось хороше для тих дітей, яким потрібно трошки більше уваги, тепла, піклування, захисту та підтримки.

Відзначили День захисту дітей й у обласному перинатальному центрі. Адміністрація закладу подарувала 41 породілля з відділення сумісного перебування матері та дитини, а також  відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених, спеціальні подушки, які використовують  під час годування дитини.

«Надзвичайно важливим для кожної дитини є відчуття батьківської турботи та піклування усіх дорослих. Ми прагнемо, аби з перших хвилин життя малюки були оточені любов’ю, турботою та комфортом. Сподіваємось, що ці подарунки стануть корисними під час догляду за дитиною», - зазначив головний лікар обласного перинатального центру Юрій Вайсберг.

Нагадаємо, що 1 червня голова обласної ради Володимир Ширма привітав зі святом дитинства маленьких пацієнтів обласної дитячої клінічної лікарні.

1aaaditzak1

1aaaditzak2

1aaaditzak5

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2