Вітання голови обласної ради Володимира Ширми з Днем журналіста

1aaaazurnШановні журналісти!

Від керівництва обласної ради та усього депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем журналіста.

День у день ви занурюєтесь у  нескінченний,  бурхливий і стрімкий рух подій, вишукуючи  незвичні, небуденні, виняткові факти.

Ваші гострі, подекуди скандальні матеріали допомагають владі бути більш відкритою, розвивати діалог між громадянами і державою, адресно вирішувати проблеми людей.

На будь-якому інформаційному майданчику - в газеті, на телебаченні, на радіо або в інтернеті - ви намагаєтесь бути оперативними, відвертими, чесними та об’єктивними, незважаючи на жодні проблеми у суспільстві.

Від багатьох з вас залежить, наскільки достовірною та значимою  буде інформація, адже вашим думкам і оцінкам довіряють мільйони.

Нехай кожне слово, яке вийде з-під вашого журналістського пера, передає щиру любов до Батьківщини, прагнення зробити життя людей та країни кращим.

Бажаю, щоб ваша робота ніколи не стала рутинною, і на вашому професійному шляху повсякчас знаходяться цікаві факти, завдяки яким ви не лише вдосконалюватиме фахову майстерність, а й підвищуватиме рейтинг вашого інформаційного ресурсу.

Невичерпної енергії вам, творчого натхнення, міцного здоров’я та благополуччя.

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2