Одне із відділень обласної дитячої клінічної лікарні отримало відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

1aaaachustadyt1Вже другий обласний комунальний лікувальний заклад отримав почесну відзнаку від Всеукраїнської асоціації «Служба організації інфекційного контролю» (СОІК).

19 червня керівник Асоціації СОІК Юрій Леонов разом з колегами відвідав Житомирську обласну дитячу клінічну лікарню Житомирської обласної ради, щоб вручити головному лікарю закладу Юрію Довгополому та колективу відділення для новонароджених недоношених дітей, яке очолює Віра Васьківська, відзнаку відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

«Найголовніше для нас – безпека пацієнтів, кожен із них повинен бути впевненим, що отримає в лікарні якісну допомогу. Заклад працює в цьому напрямку за відповідним планом, тож сподіваємось на те, що до кінця року ще чотири відділення також отримають цей почесний  статус та відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»», - зазначив Юрій Довгополий.

«Наше відділення має 17 палат, розгорнуто 35 ліжок. За рік у відділенні проліковується до 900 діток, не лише недоношених, а й з проблемами, що виникають у новонароджених. Тут створені усі умови для комфортного перебування дитини та матері. На кожні чотири палати є санітарна  кімната, де мами можуть провести необхідні гігієнічні процедури тощо. Є й палати з умовами покращеного перебування матері та дитини, з окремим санвузлом. Надзвичайно важливим для нас є забезпечення санітарно-гігієнічного супроводу на сучасному європейському рівні», - розповіла Віра Васьківська.

Як зазначив керівник Асоціації Юрій Леонов, після отримання відзнаки «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» СОІК перевіряє нагороджені заклади на відповідність даним сертифікатам щодо дотримання стандартів інфекційного контролю. Тож відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» можуть підтвердити або анулювати.

Вручення почесних відзнак «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» є показовим та дає іншим лікувально-профілактичним закладам області приклад для налагодження європейського підходу у розробці системи гігієни.

Першими ж в області почесні відзнаки «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» отримали кардіохірургічне відділення та спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського, які цього року вже підтвердили свою абсолютну першість у бездоганній чистоті та стерильності та знов отримали відповідні сертифікати «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

1aaaachustadyt3

1aaaachustadyt2

1aaaachustadyt4

1aaaachustadyt1

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2