Депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік

1aaaacec17 14Депутатський корпус 26 липня під час 17-ї сесії обласної ради розподілив понад 75 млн грн коштів обласного бюджету, з яких 50 млн грн - від перевиконання обласного бюджету за 6 місяців, решта суми – це кошти резервного фонду.

Зокрема, на галузь освіти буде спрямовано понад 5,7 млн грн, на охорону здоров’я - більше 29 млн грн, на соціальний захист – 2,1 млн грн, фізичну культури і спорт – майже 13 млн грн, на культуру – 2,4 млн грн, на реалізацію регіональних галузевих програм - майже 7,5 млн грн. Для вирішення проблемних питань у містах, районах та об’єднаних територіальних громадах буде спрямовано понад 5 млн грн.

Також депутати розподіли залишки освітньої субвенції на суму 5,9 млн грн, дозволили спрямувати 300 тис. грн залишків коштів спеціального фонду на надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво та придбання житла.

На здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг спрямовано понад 19,4 млн грн зі спеціального фонду обласного бюджету.

Також депутати розподілити субвенції, які надійшли в обласний бюджет  з державного бюджету на суму більше 30 млн грн та з місцевих бюджетів на суму 12 млн грн.

Нагадаємо, що під час сесії обласної ради депутати внесли зміни до Перспективного плану формування територій громад області та започаткували для громад спортивний конкурс.

Фоторепортаж з 17-ї сесії обласної ради дивіться у рубриці «Фотогалерея».

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2