Офіційно визнані на Житомирщині бійці-добровольці АТО матимуть відповідне посвідчення

1aaaacec17 16На 17-й сесії обласної ради 26 липня депутати майже одноголосно прийняли рішення, яким затверджується посвідчення «Бійця-добровольця антитерористичної операції» у Житомирській області.

Порядок виготовлення, обліку, видачі, заміни та знищення посвідчення «Бійця – добровольця  АТО» визначено відповідним Положенням. Згідно з положенням, посвідчення є офіційним документом, що засвідчує особу, яку визнано бійцем-добровольцем АТО у Житомирській області та є підставою для користування соціальними гарантіями, передбаченими регіональними програмами. Підставою для видачі посвідчення є рішення комісії з визнання бійців – добровольців АТО.

Виготовлення бланків посвідчення встановленого зразка фінансуватиметься з обласного бюджету за рахунок обласної комплексної Програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирської області на 2018-2022 роки».

Посвідчення видається безкоштовно та вручається особисто бійцю-добровольцю урочисто упродовж 10 робочих днів після позитивного прийняття рішення комісії з  визнання бійців – добровольців АТО.

Варто додати, що комісія з визнання бійців-добровольців АТО є дорадчим органом при обласній раді та облдержадміністрації. До повноважень комісії належить розгляд документів, заслуховування свідків, представників військових формувань, добровольчих батальйонів та громадських організацій, опрацювання наданих фото- та відео- підтверджень і прийняття відповідних рішень про визнання або відмову у визнанні бійців-добровольців АТО.

Процедуру визнання бійцями-добровольцями АТО жителів області, які перебували або перебувають у складі добровольчих формувань визначає затверджений Порядок. Згідно з Порядком, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань, і яка брала безпосередню участь у бойових діях та надала відповідні документи, що підтверджують факт участі в АТО.

На сьогодні комісією визнано бійцями-добровольцями АТО 10 жителів Житомирщини.

Нагадаємо, що сесія обласної ради започаткувала щорічний спортивний конкурс, погодила зміни до обласного бюджету та нову редакцію Перспективного плану формування територій громад, проголосували за утворення заказників.

Фоторепортаж з 17-ї сесії обласної ради дивіться у рубриці «Фотогалерея».

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2