Завдяки співпраці з БФ «Допомагати просто» обласна клінічна лікарня отримала сучасний мобільний ультразвуковий апарат

1aaaaauzdbf4Головний лікар Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Богдан Леськів 7 серпня презентував нове дороговартісне обладнання, яке відтепер працюватиме у закладі.

Мобільний ультразвуковий апарат вартістю майже 550 тисяч гривень був переданий лікарні представником благодійного фонду «Допомагати просто», директором Житомирського РУ ПриватБанку Вадимом Хилею.

Як зазначив Богдан Леськів, найголовніше у лікуванні - правильний вибір методів та засобів медичної допомоги, що є  неможливим без оперативної та якісної діагностики.

«Наша лікарня завдяки підтримці депутатського корпусу обласної ради забезпечена обладнанням, ми відкриваємо нові відділення. Але тим не менше потреба у мобільному УЗД-апараті у нас також є – це стосується саме діагностики важких хворих, яких складно транспортувати до стаціонарних ультразвукових апаратів. Також позачергово за допомогою даного обладнання будуть обстежуватись учасники АТО», - поінформував головний лікар.

Даний апарат незамінний при гінекологічних і акушерських, урологічних, кардіологічних, судинних та інших обстеженнях.

Довідково: За один робочий день в обласній поліклініці проходить УЗД – обстеження близько  50 пацієнтів, за першу половину 2018 року  було проведено  майже 80 тисяч ультразвукових досліджень.

1aaaaauzdbf3

1aaaaauzdbf2

1aaaaauzdbf1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2