Депутати обласної ради борються із незаконним видобутком піску

1aaaagrunt8До голови обласної ради Володимира Ширми надійшло звернення від Високівського сільського голови Миколи Бардука  з проханням допомогти розібратись у ситуації щодо вивозу ґрунту з 8 гектарів землі на території громади.

31 серпня депутати обласної ради, члени постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Наталія Рибак, Віктор Мельник та депутати обласної ради, члени тимчасової контрольної комісії за здійсненням реконструкції Північної об’їзної дороги м. Житомира Остап Маланюк,  Юрій Бовсуновський, Руслан Павлюк та Володимир Нагорняк відвідали місце незаконного видобутку піска та глини.

Микола Бардук в цілому описав депутатам ситуацію, що склалась: «У серпні цього року на 8 гектарах землі, які знаходяться біля села Городище,  розпочався видобуток та вивіз ґрунту в промислових масштабах без дозвільних документів».

За наявною інформацією -  це чотири ділянки по 2 га з цільовим призначенням під ведення особистого селянського господарства і належать вони жителям міста Києва.

Проте, виїхавши безпосередньо на місце, всі змогли переконатись, що земля використовується не за призначенням. Тут уже є повноцінний кар’єр, працює великогабаритна спецтехніка та відвантажується пісок.

Голова тимчасової контрольної комісії Остап Маланюк запевнив присутніх жителів громади та голову Високівської ОТГ Миколу Бардука, що цю інформацію буде доведено до відома усіх депутатів.

Також будуть направлені відповідні звернення до правоохоронних та природоохоронних органів.

Депутат Юрій Бовсуновський запропонував звернутись до управління культури облдержадміністрації  стосовно того, чи ці землі не належать до земель історико-культурного призначення, а Володимир Нагорняк вніс пропозицію звернутись до Державного агентства автомобільних доріг України для надання копій контракту та кошторису на виконання робіт по Північній об’їзній дорозі м. Житомира.

1aaaagrunt1

1aaaagrunt2

1aaaagrunt3

1aaaagrunt4

1aaaagrunt5

1aaaagrunt6

1aaaagrunt7

1aaaagrunt11

1aaaagrunt9

1aaaagrunt10

1aaaagrunt8

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2