Дев’ятнадцята сесія обласної ради завершила свою роботу

1aaaaaacec19 20Впродовж 4 –х годин депутати розглянули 65 питань порядку денного, заслухали виступи громадських активістів, прокурора Житомирської області Любомира Війтовича та начальника ГУ НП в Житомирській області В’ячеслава Печененка.

Зокрема, депутати більшістю голосів підтримали мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Житомирської області. Цим рішенням рекомендовано облдержадміністрації створити міжвідомчу робочу групу з проведення систематичної роз’яснювальної роботи про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Житомирської області, включивши у її склад представників правоохоронних органів, райдержадміністрацій та громадськості області. А органам місцевого самоврядування хочуть рекомендувати прийняти рішення щодо встановлення на відповідних територіях громад мораторію на публічне використання російськомовного продукту в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації Російською Федерацією території України.

Розглянуто ряд питань комунальної власності, звернення Державної служби геології та надр України щодо погоджень надання спеціальних дозволів на користування надрами.

Підсумовуючи сесійне засідання, голова обласної ради Володимир Ширма подякував і депутатам, і громадськості за розуміння і конструктивізм. Щодо заходів безпеки, які діяли перед початком роботи сесії обласної ради, очільник депутатського корпусу відповів однозначно: «Вони себе виправдали, ми не допустили жодних провокацій та заворушень. А всі, хто мав бажання прийти та бути присутнім на сесії – прийшли, а хто хотів – і виступив».

Фоторепортаж з 19-ї сесії обласної ради можна переглянути у рубриці «Фотогалерея».

1aaaaaacec19 17

1aaaaaacec19 18

1aaaaaacec19 19

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2